HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Trutnov - Vrchlabí 4:8

4.kolo, sobota 30.9.2017, 09:00
Trutnov
Vrchlabí
Houdek Vendelín - G, Etflaiš Michal - G, Posker Ondřej, Poulíček Ondřej, Kopecký Ondřej - C, Klanica Patrik, Barták Kryštof, Buďárek Šimon, Charvát David, Kučera Matěj, Mach Ondřej, Kafka Matěj, Hanuš Matyáš
Třetiny: 1:3,1:5,2:0  Branky: Hanuš Matyáš 2x, Buďárek Šimon 2x, Kafka Matěj, Kopecký Ondřej, Barták Kryštof, Klanica Patrik

Ohlasy trenérů

Na zápas do Trutnova jsme odjeli s hodně omlazeným týmem. Díky tomu jsme sehráli krásné a vyrovnané utkání. V zápase zachytali dobře oba naši gólmani a po celou dobu jsme byli lepším týmem. Až ve třetí třetině si každý z kluků chtěl dát gól, souhra začala váznout a dovolili jsme soupeři korigovat výsledek. Kluci i rodiče si zápas náramně užili a mohli tak dát trenéru Tomáši Bláhovi krásný dárek k jeho dnešním narozeninám.