Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2015-11-18" |  vypnout filtr

18.11.2015, 18:11

TO: PetrK Smajlík

PetrK | Špindl/MOTOR/Vrchlabí
18.11.2015, 17:54

A mimochodem ... všimli jste si jak padl první havlbroďáckej gól ? Puk letěl z naší obranné třetiny, všichni mazali dopředu. Jenže puk se nečekaně odrazil od rozhodčího zpátky před Jelínka a byl z toho gól. Jasně, rozhodčí je součást hry, ale tady to byla jasná asistence :-)

18.11.2015, 17:44

TO: PetrK souhlas Smajlík ,pěkný hokejový podvečer z obou stran,jen pan Totter nějak postrádá soudnost... :V

PetrK | Spindl/MOTOR/Vrchlabí
18.11.2015, 16:34

TO: Rikardio Ale tak Ríšo brečí, né, že né :-) Sám víš, jak to bylo s 2 minutami za zdržování. Rozhodčí to nepískl. Jasně, když to neviděl, asi ani nemohl, ale připravil nás taky o přesilovku 5:3. Brečí někdo ?! Nebrečí. Je to asi proto, že jsme nakonec vyhráli, páč jinak bychom asi taky brečeli :-D Co chci tímhe zmateným příspěvkem říct ?! Že jedůležitý se nenechat rozhodčími vykolejit, ikdyž uznávám, že to není jednoduchý. Důležitý ovšem je, že chaloupka stojí. Ale strach mě nedovolil podívat se, kolik tam bude havlbroďáckejch samolepek. Hokej gute, atmosféra gute. A tak to má být.

Rikardio | HcVr
18.11.2015, 13:51

TO: Atheros proč hned, že brečí ? .. Napsal nebo řekl to co cítí. A myslím si, že co se týče sekání si nemáme co vyčítat.. drobné háčky a seknutí je u každého souboje.
A mít takovýho Endála v týmu je sen trenéra.. :D Zmetek provokativní :D

Zápas byl super. Golmani radost.
A díky Rebelům za návštěvu..

18.11.2015, 12:20

Hoši mají morál a umí se se špatným vývojem utkání porvat. V tom je jejich velká síla. My to víme, ale píšu to sem, aby si to přečetli soupeři! Smajlík

Atheros | Vrchlabí
18.11.2015, 11:14

Nechápu proč pan Totter tak brečí!!To snad chtěli u nás vyhrát 1=0? Až se zbaví hráčů tipu Endál,který sekal každého našeho hráče při kontaktu tak možná občas vyhrají.Měl by brečet nad vlastním neukázněným mančaftem.

18.11.2015, 10:21

Trenere výborný mač,ale ta poslední branka,kterou nepočítáte do skore byla kankou na celém utkání.H.B měl mít ve třetí třetině daleko více vyloučených.To jejich osekávání bylo za čárou.