HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 

 
18.4.2018, 21:58
 
 
Napadlo už někoho fundovaného, že by HCV mohl hrát EHL? Je-li nejlepší klub krkonošského okresu finančně připraven na 1.ligu, proč by nemohl odehrát kvalitní EHL, jako třeba Havlbrod? Nedržíme se zbytečne dogmat o "české hokejové škole" apod? Na to třeba dojely české skoky na lyžích. Je-li možnost posunout hokej ve Vrchlabí výše, mělo by se do toho jít! Evropské kluby naplní barák a relativně snadněji zajistí sponzory. Když mohou jihoevropské kluby třeba do Ústí, proč by nemohly do nejkrásnějšího a nejlépe řízeného města ČR? A i ta představa, že nebudou pískat sudí nějak spřažení ze Slaným, Prahou a nebo třeba s kapříkem Peltou, je na výsost lákavá...
 
 
LIEDRIAN | HOSTINNÉ
28.3.2018, 15:47
 
 
Ahojda všichni, máme konec sezony tak si myslím že je na místě poděkovat našim 3.zástupcům v 2 lize z našeho regionu,za pěkné hokejové zážitky a popřat klukúm pevné zdraví do nové sezony.Musím zde ocenit Vrchlabské fanoušky za slušné fandění a ty průvody městem to nemá chybu....V Trutnově i ve Dvoře se také nemají za co stydět........Hezké svátky přeji VŠEM....
 
 
25.3.2018, 19:29
 
 
Slovy klasika "Kde blb, tam nebezpečno!!" Smajlík
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
25.3.2018, 18:49
 
 
Úroveň fandění šla ve Vrchlabí jednoznačně nahoru. Budu se těšit v příští sezóně. Jen ta spodina lebeční ve svém zaslepeném běsnění prská jedovatou slinu okolo sebe.Ale ve stádu je vždy slabší ondoň !
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
25.3.2018, 13:36
 
 
Hermoch: Smysl uniká tobě když to nemáš čím pochopit Smajlík poslední můj příspěvek k podobné spodině.
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
25.3.2018, 12:20
 
 
Než se něco napíše,mělo by se to přečíst / Jakubec píšu- protože jsem zakryté /pak uniká smysl kam vede mysl .
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
24.3.2018, 18:24
 
 
hermoch: Já nevim jestli má cenu při tvé inteligenci odpovídat, ale budu se snažit. Pan Jakubec napsal dobře že názor vypovídá o pisateli vše. Ohledně našeho náhradního brankáře jsi zrovna napsal zápas který mi byl příkladem toho proč jsem to tam napsal. V tomto utkání pustil gól z půlky a naopak vychytal v závěru nájezd. Trutnov tady nikoho nezajímá jseš s tim tady naprosto mimo, ale budeš si žvanit dál...

K názoru pana Jakubce ohledně diskuze. Hermoch a další jsou důvodem proč přemýšlím jestli tuhle diskuzi navštěvovat. Je hezké že tu pan Jakubec píšu o týmu, ale tyhle zajímavé informace vždy hledám, protože jsem zakryté vrstvou příspěvků Trutnovské spodiny. Je to škoda.
 
 
hermoch | TRUTNOV
24.3.2018, 15:09
 
 
Škoda jednostranného pohledu,třeba na Abrahama v brance,po derby v Trutnově to bylo Abrys je specialista a málem dostával zlatý klíč od brány do Vrchlabí a po Jablonci,že už by bylo třeba jiného.A 22..3 nějaký P. uvádí,že v Trutnově už jezdí po betonu,je to chybou duševního zdraví nebo jiným příznakem ?
 
 
jinfa | vrchlabí
24.3.2018, 07:39
 
 
To:Pepahcv- Smajlík Tak naviděnou v nové sezóně.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
24.3.2018, 07:23
 
 
jinfa: Já ti rozumim, ale jeho přínos je už v tom že můžou mladý kluci na tréninku vidět jak se hráč se zkušenostmi v NHL připravuje. Rozdílového hráče jsme našli jen v sérii s Kobrou a nebyl to nikdo z posil.
 
 
jinfa | vrchlabí
24.3.2018, 07:09
 
 
To:Pepahcv-Za to co J.Hlaváč v hokeji dokázal...,má u mě velký respekt Smajlík Pro nás v amatérské soutěži je vždy dobře,když se objeví takováto persóna.Pro naše vedení palec nahoru!!! Smajlík Jinak jsem to spíš myslel tak,když už posila,tak tedy rozdílový hráč.Ale to přeci neznamená,že to bude jen stroj na góly....
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
24.3.2018, 00:46
 
 
Útok proti Jablonci zklamal celej. Zrovna Hlaváč měl v sezóně skoro dva body na utkání a v play off bod na zápas. Myslím že byl dobrou posilou, nečekal jsem že by jen proto že hrál NHL tu měl tento 40 letý hráč dávat dva góly v každém zápase. Proti Jablonci to nevyšlo celkově útoku, to nebylo o jednotlivcích.
 
 
jinfa | vrchlabí
23.3.2018, 19:34
 
 
Děkuji pánům Jakubcovi a Hlaváčovi za jejich práci a komunikaci s fanoušky a nakonec i k zhodnocení sezóny.Zcela souhlasím s p.Hlaváčem v tom,že se nesplnily cíle základní části a také i play off Smajlík Teď jde o to udělat v klidu ta správná opatření aby ta příští sezóna byla o moc lepší a skončila veseleji,nežli ta letošní. Smajlík V hodnocení sezóny mě chybí přínos příchozích posil na play off!?Za mě tedy nic moc!Zvláště od borce ze zkušenostmi z NHL jsem čekal mnohem víc!!!! :( V téhle souvislosti.....,před lety tu byl vítěz OH J.Čaloun a taky žádný zázrak. Smajlík Samozřejmě,že vím,kolik toho ti hráči v minulosti dokázali!!!Ale my pro tým potřebujem opravdové posily,kteří budou rozdílovými hráči a budou se za Vrchlabí rvát!!!Tak v srpnu na viděnou!!!!HCV-olé!!!
 
 
23.3.2018, 08:09
 
 
To jiri.zaplatile:
Dobrý den, video je vloženo pod posledním článkem, jako po každém domácím zápase, nyní jsem znovu přeuložila a pro jistotu vložila ještě do aktualit.
Bohužel není možné vkládat video přímo na náš web, proto jde první na FB, ze kterého poté vkládáme do článku - obvykle druhý den ráno, protože nahrávání videa trvá do noci, nicméně už v noci můžete video najít úplně dole na našem webu, kde je náhled na FB - vždy tam vidíte poslední vložené příspěvky na tuto stránku, stejně jako náhled instagramu.
Příspěvky nejsou nijak zablokované, takže si je můžete prohlížet i bez jakékoli registrace. Jediné, co na Vás po rozkliknutí vyběhne je tabulka s přihlášením, ve které je úplně dole TEĎ NE, pokud na to kliknete, okno zmizí a vy si můžete vše prohlédnout (fotografie) a přečíst (komentáře pod videem, články apod)
 
 
22.3.2018, 22:45
 
 
Pak taky může nastat situace, kdy se jeden z této dvojice(řekněme Havlbrod) utká v baráži se Žďárem a jedním ze skupiny východ, takže krom základní skupiny pouze jeden různý soupeř a postup do WSM ligy Smajlík
 
 
22.3.2018, 22:26
 
 
*Havlbrod s Moravskými Budějovicemi o baráž hrají, ne, že by v ní byly.
 
 
22.3.2018, 22:21
 
 
Když už se tu všechno zhodnocuje a oceňují se tu jednotliví lidé, tak bych rád ocenil pana Jakubce. Pamatuji si vás jako kapitána A-týmu, ale hlavně si velice vážím Vašeho přístupu.(Tím neshazuji ostatní). Práce manažera rozhodně neobnáší komunikování s fanoušky a občas se divím, že na to máte nervy. Je pěkné vidět, jak může vypadat činnost, kterou člověk dělá hlavou a srdcem a přidá k povinnostem i něco navíc. Děkuji ale i všem Fanouškům(hlavně z kotle), všem hráčům do jednoho, vedení, kustodům atd....
Jen škoda, že nám geniální systém druhé ligy neumožnil potkat se během dvou kol play-off s někým ze skupiny střed a vidět proti sobě fanoušky na podobné úrovni. V tomto ohledu je pro mě tato sezóna i přes pár fantastických zápasů oproti té minulé horší. Nemohu si pomoct.
Dovlote mi poznámku. Skupiny západ a střed mají dohromady 21 účastníků. My jsme se dostali přes osmifinále mezi nejlepších 8 z 21 a za celou sezonu jsme potkali jen 9 soupeřů(nepočítám Most) Jak je možné, že se týmy jako Havlbrod a Moravské Budějovice mohly dostat do baráže a nepotkat tým z naší skupiny? Co to je za play-off mezi skupinou střed a západ??
 
 
22.3.2018, 21:50
 
 
Jo, tenhle problém jsem tady už několikrát psal. A je to marný, je to marný, je to marný.
Proč jsou tedy stránky klubu, když je vše napřed na ksichtoknize? Tady se to ukáže až po dlouhým čase. Někdy. To se to tu rovnou může zavřít a ušetří se peníze za provoz webu.
Jinak bych chtěl všem poděkovat za sezónu. V kritickým okamžiku na tým padla deka. To se stane a příště třeba bude lépe.
Kluci odpočiňte si, pár dnů volna je potřeba a pak to zase začne nanovo.
Těm, které tady příští rok neuvidíme přeji mnoho štěstí v novém působišti.
 
 
jiri.zaplatile | vrchlabi
22.3.2018, 18:25
 
 
Vazeni pratele.Tet bych se chtel obratit hlavne na redakci nasich stranek.Vase informace jsou nedostacujici.Proc neni uvedeny do dnesniho dne rozhovor naseho a Jabloneckeho trenera?Proc je to jen na facebooku?Mnoho ctenaru nasich stranek toto pripojeni treba nema.Dekuji.HC VR.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
22.3.2018, 17:27
 
 
Zdar všichni,
nebojte, zhodnocení sezóny a velmi stručný výhled na novou již připravujeme. Nechtělo se mi do toho, protože prohra a vyřazení, obzvláště od Jablonce, je bolestivé a vydýchávám to hodně těžko. K hodnocení je potřeba chladnou hlavu a nadhled. Jediné, co napíšu rovnou je, že absolutně odmítám jakékoliv spekulace. Ti kluci do toho dali maximum, ale bohužel to nestačilo.
Co se týká našeho diskuzního fóra, tak se mi líbí, jak to tu funguje. Necháváme to naschvál úplně otevřené, ať každý projeví svůj názor. Ten stejně vždy nejvíc vypovídá o pisateli a méně o dané situaci. Takto to ponecháme, dokud se tu povede normální debata bez urážek, nadávek a osobních vulgarit. Jestli k tomu někdy dojde a já doufám, že ne, tak to tady taky zavřeme.
Nakonec tady s předstihem uveřejním konec mého hodnocení sezóny, které vyjde na webu (asi zítra).
Na závěr bych chtěl poděkovat všem partnerům, zástupcům města, hráčům, realizačnímu týmu, všem mládežnickým trenérům, lidem ve vedení klubu, Aleši Cermanovi a především Vám, divákům. Jste naším nejvýznamnějším partnerem a šestým hráčem v poli. Stejně jako my, těžko snášíte porážky, ale je důležité nakonec vstát a jít dál. Takže příští rok zase: Děti moje,.....
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.