HC Stadion Vrchlabí – Přijďte na zápas s Hradcem Králové a vyhrajte s Tipsportem!

Přijďte na zápas s Hradcem Králové a vyhrajte s Tipsportem!

08.10.2007

Vedení klubu HC Vrchlabí srdečně zve všechny fanoušky na středeční prestižní zápas HC Vrchlabí proti HC VCES Hradec Kralové. Pro všechny návštěvníky bude ve spolupráci se sázkovou kanceláří Tipsport připraven speciální tiket od této sázkové kanceláře. Každý si bude moci zdarma tipnout, kdo uspěje ve středečním utkání. Úspěšní tipující získají automaticky kromě věrnostní kartu společnosti Tipsport Tipkartu v hodnotě 150 Kč také vklad v hodnotě 50 Kč, který může výherce libovolně vsadit. Navíc, na každou desátou Tipkartu bude připsán další vklad v hodnotě 100 Kč a na každou stou Tipkartu dokonce vklad v hodnotě 1000 Kč.