HC Stadion Vrchlabí – Soutěž - Soutěž - Soutěž

Soutěž - Soutěž - Soutěž

28.08.2010
Redakce

Přípravné zápasy jsou v plném proudu, góly padají do branek a hokejová sezóna se nám začíná hezky rozjíždět. Kdo z fanoušků má zájem zpestřit si své fandění drobným upomínkovým dárkem, má další možnost. Tentokrát se ptáme na dosavadního nejlepšího střelce HC Vrchlabí za působení v první lize. Vaše odpovědi zasílejte do 3.9. na naši e-mailovou adresu, nebo využijte sekci "Ptejte se".

Redakce vrchlabského webu by také ráda přivítala ve svých řadách nové členy. Pokud se mezi fanoušky najde příznivec hokeje, který by měl zájem o něm psát, komentovat zápasy a vůbec poznat blíže zákulisí, bude srdečně vítán. Aktivní členové redakce mají volný vstup na všechny domácí zápasy a také na většinu zápasů při výjezdu, je to také možnost, jak si přivydělat nějakou tu korunu navíc.

Nehledáme dalšího Hrubína nebo Párala. Hledáme hokejové nadšence, kteří mají chuť se na stránkách podílet s námi. Jestli jsme vás aspoň trochu navnadili, stačí nás kontaktovat.