HC Stadion Vrchlabí – Po týdnu opět Kadaň

Po týdnu opět Kadaň

15.08.2010
Jan Hanuš

Před týdnem Kadaň doma a teď pro změnu stejný soupeř, ale venku. Týden musela Řeháčkova parta čekat na další přípravný zápas, neboť utkání které se mělo hrát ve čtvrtek v Litoměřicích zhatily přírodní živly a vytopená Kalich aréna

Naše hokejisty čeká již čtvrtý přípravný zápas a třetí venku. Našemu soupeři, hokejistům Kadaně se v přípravě zpočátku dařilo. K prvnímu zápasu cestovali do nedalekého Chomutova a podařilo se jim zaskočit horkého favorita na vítězství v první lize a přivezli si domů vítězství 4:5. Na Chomutov ostatně Kadaň tradičně umí, čemuž svědčí i dvě výhry kadaňských nad stejným soupeřem v loňském roce. V druhém zápase porazila Kadaň nováčka první ligy z Písku 5:2 a poprvé klopýtla až pod Krkonošemi, kde nestačila na náš tým podlehla na nájezdy 2:1. Ve čtvrtek cestovali naši hokejisté zbytečně do Litoměřic, ale kadaňští vyrazili do Benátek nad Jizerou kde se jim nepodařilo uspět a jediný gól Kadaně vstřelil v poslední minutě z trestného střílení Jiří Charousek.

Před sezónou se vrátili do Chomutova Ondřej Fiala, Martin Mazanec a Jan Rutta, do Karlových Varů se vrátil Dmitrij Tsyganov. Úzká spolupráce s Chomutovem je je vidět i v příchodech, neb kadaňský dres oblékne Stanislav Mikšovic, Václav Eiselt, a Josef Révay. Z Karlových Varů bude působit v Kadani Jakub Maareček, Petr Přindiš nebo Jan Topinka.

Zimní stadion Kadaň
17.8. 18:00
SK Kadaň Příprava HC Vrchlabí
znak týmu znak hokej.cz znak týmu