Žáci

Souhrn výsledků 4. a 5. třídy

01.10.2007
Martin Chrtek, Patrik Huber

4. a 5. třída odehrála svoje první utkání v žákovské lize. Jak to dopadlo se dočtete v článku níže.

Po odloženém I. kole s Jabloncem n. N. zajížděli hráči na první křest do Liberce k Bílím Tygrům. Naši čtvrťáci přehráli svého soupeře a celkem jednoznačně vyhráli 2 : 8 . Pátá třída svedla tuhý boj kdy prohrávala již 3 : 1, ale zlepšenou hrou ve 3. třetině dokázali výsledek obrátit a vyhrát 3 : 5.

Ve 3. kole na domácím ledě v Trutnově jsme nastoupili proti celku HC Pardubice . Asi nejvyspělejší tým celé soutěže potvrdil svoje kvality. 4. třída sehrála nešťastné utkání ,kdy vedla již 2:0 a ještě v polovině zápasu 4 : 2. Soupeř zlepšující hrou postupně převzal iniciativu a na konci II. třetiny vedl již 4:6. V poslední třetině se naši hráči nedokázali dostat z útlumu a dovolili našemu soupeři nasázet celkem 11 bránek. Konečný výsledek 4:11 je vzhledem k vývoji hodně krutý. 5. třída prohrála se stejným soupeřem 5:8. Utkání to bylo hodně vyrovnané. Domácí celé utkání dotahovali. Pardubice dokázaly na góly domácí vždy velice rychle odpovědět a rozhodnout utkání se jim podařilo až v posledních minutách.