HC Stadion Vrchlabí – Příprava pokračuje s Hradcem Králové

Příprava pokračuje s Hradcem Králové

12.08.2009
Jan Hanuš

Střelecká nemohoucnost se usadila na hokejkách čtvrtečních soupeřů. Jak hokejisté Hradce Králové, tak hokejisté Vrchlabí již dva zápasy po sobě nerozvlnili síť za zády soupeřova brankáře. Komu se podaří prolomit střeleckou smůlu se budeme moci přesvědčit v Elektromont aréně 13.8. v tradičním čase 18:00

Změny na soupisce Hradce Králové

Hokejisty Hradce Králové posílí před novou sezónou brankář Jaroslav Jágr, trutnovský obránce Michal Rejzek a v útoku Ondřej Hruška. Z loňských tváří již nespatříme v hradeckém dresu brankáře Vladislava Koutského, obránce Tomáše Buriana, Daniela Zápotočného a Bořka Slámu. Útočné řady opustili Pavel Suchý, David Nedorost a Martin Filip který se objevil ve vrchlabském dresu. Na trenérské lavici vystřídal Pavla Pazourka, který odešel do Brna k mládeži, Jiří Mička, který u týmu působil na místě asistenta trenéra.

KLH Chomutov - HC VCES Hradec Králové 5 : 0

Třetí utkání letního poháru se hradeckým moc nevyvedlo, prohrávali již v páté minutě po střele Zdeňka Tauše a ještě před první sirénou zvýšil na 2:0 pro domácí Michal Jeslínek.
Potřetí rozsvítil světlo za hostujícím brankářem Alexou krátce po polovině utkání v přesilové hře Martin Mazanec, hned mohl zvýšit Mikšovic, ale minul.
Ve třetím dějství využil Chomutov druhou přesilovku a ve 47. minutě Zdeněk Skořepa zvýšil na 4:0 a o dvě minuty později vstřelil pátou a jak se nakonec ukázalo, i poslední branku utkání Stanislav Mikšovic.