HC Stadion Vrchlabí – V sobotu 8.9. 2007 se ve Vrchlabí uskutečnil turnaj 4. tříd

V sobotu 8.9. 2007 se ve Vrchlabí uskutečnil turnaj 4. tříd

10.09.2007
Martin Chrtek

Záměrem trenérů bylo sehrát před zahájením mistrovské soutěže několik kvalitních utkání a zkusit je sehrát se soupeři z jiných republikových skupin. To se určitě podařilo. Pozvání přijal Slezan Opava , BK Mladá Boleslav a Česká Lípa/Roudnice nad Labem.

Slezané přijeli s mužstvem ,které se ukázalo hokejově , fyzicky i věkově nejvyspělejší a turnaj zaslouženě vyhrálo. Domácí HC Krkonoše sehrálo s tímto soupeřem ještě v pátek přátelské utkání ve ,kterém podlehlo 3 : 5. Bohužel sobotní start do turnaje právě s tímto soupeřem domácím nevyšel a po obdržení 4 rychlých branek mužstvo rezignovalo a prohrálo debaklem 2:14. Jak se později ukázalo není v této věkové kategorii a takto divoké výsledky nouze. Druhý zápas domácí s BK Mladá Boleslav přinesl infarktový zápas, ve kterém se domácí oklepali a vedli již 3:0 ,ale soupeř se dokázal zvednout a vyrovnat. Utkání skončilo spravedlivě 3: 3. Ve třetím utkání s Českou Lípou/Roudnice n. Labem zvítězili naši hráči 9 : 3. O vítězi turnaje se rozhodlo mezi Opavou a Mladou Bol. .Ve vyrovnaném utkání Opava potvrdila svoje vítězství až v posledních minutách . O druhém a třetím místě rozhodovalo skóre a na to doplatili domácí - nevydařeným prvním utkáním.

Konečné pořadí :
1. HC Slezan Opava 6b