HC Stadion Vrchlabí – V Hradci opět pouze dva góly

V Hradci opět pouze dva góly

04.09.2007
Jakub Gabriel

Ani na desátý pokus se nepodařilo vstřelit vrchlabským hokejistům více jak dva góly za zápas. Energetici uhráli doma s prvoligovým nováčkem remízu 2:2. Hradečtí se ujali vedení ve 12. minutě. Při zaváhání v rozehrávce hostí bez problémů skóroval domácí Jaroslav Roubík. Hokejisté z Krkonoš našli odpověď na gól ve 29. minutě, když po přihrávce Krsteva využil početní výhodu tvrdou střelou Michal Kraučuk. V 52. minutě se dostali do vedení i hosté a druhý přesilovkový gól vsítil Ladislav Gengel. Vyrovnání ze strany domácích přišlo v čase 58:27. Přesnou střelou od modré vyrovnal Jan Kolář. Zatímco Hradečtí už mají konec přípravných utkání, Vrchlabí čeká ještě zítra poslední utkání před sezonou doma s Vlky z Jablonce.