HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí jede na led prvního

Vrchlabí jede na led prvního

19.10.2007
Jan Hanuš

V R C H L A B Í - Zkusit zapomenout na domácí nezdar s Kadaní z minulého 13.kola a pokusit se získat nějaké body v Benátkách nad Jizerou, současného působiště Boleslavských, to je momentální cíl vrchlabských hokejistů. V sobotu 20. října od 17:30 se střetne první tým tabulky Západ se třetím, a odehráním 14. kola skončí první část I. ligy.

Záviděníhodná forma

Mladá Boleslav má formu kterou kterou jim můžou všichni závidět. Jen dvě menší zaváhání na začátku sezóny, konkrétně prohra 5:4 na nájezdy s Havlíčkovým Brodem a další prohra v 3:4 v prodloužení s Chomutovem.Jinak samá výhra, konkrétně devětkrát za sebou! Taková je zatím cesta Mladé Boleslavi za svým extraligovým snem.Výhrou v Chomutově, se Mladá Boleslav dostala do čela tabulky, kterou vede o jeden bod právě před Chomutovem a to má sehraný o jeden zápas méně. Rekonstrukce boleslavského stadiónu pomalu chýlí ke svému konci a fanoušci z města automobilů tak budou od 7. listopadu navštěvovat domácí zápasy ve Zlatopramen Aréně. Zápas s Vrchlabím se tedy bude hrát v nedalekých Benátkách nad Jizerou.

HC Most – BK Mladá Boleslav 3:5

První třetina posledního zápasu Mladé Boleslavi na ledě severočeského Mostu skončila bez branek, ale hned v první minutě druhé třetiny se trefil Nouza a za další minutu přidal druhý gól hostí Drábek. V polovině zápasu přidal Nouza svůj druhý gól a hosté vedli již 0:3. Až v poslední minutě druhé třetiny se podařilo skórovat i domácím, kdy se trefil Bahenský. V 52. minutě zvýšil na 1:4 Mazanec, ovšem domácí Most dal dva rychlé góly a vrátil se do zápasu. Závěrečná hra bez brankáře se Mostu nevyplatila a do prázdné brány skóroval Gombár