HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí jede do Hronova

Vrchlabí jede do Hronova

16.12.2011
Jan Bažant

Už 16. kolo Krajské ligy můžů se bude hrát v neděli 18. prosince. Náš tým v něm zajíždí na led týmu Hc Wikov Hronov.

Stadion ve středu doma přivítal tým Náchoda, tento zápas byl zároveň přímým soubojem o 2. místo v tabulce. Přes divoký průběh zápasu se Vrchlabí podařilo zvítězit jednoznačně 11:2 a upevnilo si tak 2. místo v tabulce. Protože tým Nového Města nad Metují prohrál na ledě Jíčína 6:3, Vrchlabí snížilo ztrátu na Nové Město na 4 body. V neděli se ale další bodová ztráta Spartaku nejspíše čekat nedá, hostí totiž beznadějně poslední tým tabulky Semechenice.

Náš soupeř se momentálně nachází na 7. příčce tabulky, tedy pouhou jednu příčku pod finálovou šestkou. Nachází se tam ale jen díky horšímu skóre, má totiž 26 bodů stejně jako šestý Jičín. Velkou předností tohoto týmu je ofenziva.Hronov nastřílel zatím 82 branek, což je dokonce o jednu víc než se podařilo vsítit Vrchlabí a vůbec nejvíc v celé KLM . Wikov ale sráží špatná obrana, která inkasovala 60 branek, zatímco jejich soused v tabulce Jičín pouze 47. Bude tedy zajímavé sledovat jak si naši borci poradí s nejlepším útokem krajské soutěže. Doufejme, že našim se podaří na horkém ledě Hronova zvítězit a naladí se tak na vítěznou vlnu před středečním domácím zápasem proti Nové Pace.

Zápas začíná ve Wikov aréně v 17 hodin.