HC Stadion Vrchlabí – Zvítězí Náchod na ledě Vrchlabí?

Zvítězí Náchod na ledě Vrchlabí?

12.12.2011
Raina Jarošová

Středeční večer bude patřit hokeji, tentokrát se v 15. kole utká Vrchlabí s Náchodem. V prvním společném zápase v KLM vyhrál HC Náchod na domácím ledě těsně 4:3. Předtím se ale týmy potkaly v Metuje Cupu, kdy Vrchlabí vyhrálo poměrem 6:4. Stav mezi mančafty je tedy 1:1 a rozhodne se na ledě Stadionu.

Ve 14. kole si Náchod poradil s Jaroměří a vyhrál 5:4. Ačkoliv po první třetině Náchod vyhrával 3:0, ve druhé třetině Jaroměř srovnala a následně vedla, ale nakonec tři body zůstaly v Náchodě a tým si upevnil svoje třetí místo v tabulce. HC Náchod má nyní 30 bodů a na kontě devět výher a 3 prohry.

Stadionu Vrchlabí se nepovedl zápas s Novým Městem, kterému podlehl 1:3. Jako jediný se za tým Vrchlabí trefil Michal Blažej. Celková bilance vrchlabského týmu je 10 výher a tři prohry, nepodařil se mu zápas venku s Novým Městem, nestačil na Hronov a jedna prohra je právě s Náchodem. Na svém kontě mají 32 bodů a na první místo ztrácejí už sedm bodů.

Středeční utkání tedy bude souboj o druhou příčku v tabulce. Zápas začíná v 18 hodin na ZS ve Vrchlabí.