HC Stadion Vrchlabí – Mládež hraje vysoko
Junioři

Mládež hraje vysoko

05.12.2011

Mládež HC Krkonoše má za sebou další kolo své soutěže s velmi rozdílnými výsledky, až skoro spíše basketbalovými než hokejovými.

HC Krkonoše proti Bílí Tygři Liberec 8.třída 2:10
HC Krkonoše:Sobotka - Blažej,Moník J.,Horáček, Jeřábek,Černý - Rychlovský,Chrtek,Pažourek - Vitoušek,Moník F.,Křížek - Kozák,Krsek,Mizera

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík, Jiránek - Čechura,Mróz, Eichler,Jursa, Král,Minařík,Velechovský, Kačírek, Solenský, Nezbeda,Weiser,Zachar,Straka,,Wiencek,Turský,Balabán

Třetiny:0:4, 1:4, 1:2

Branky a nahrávky:31. Moník(Křížek), 46. Horáček - 9.Solenský, 14.Nezbeda(Wiencek), 16.Zachar(Nezbeda), 17. Solenský, 24.Kačírek(Solenský) 26.Král(Jursa), 30.Kačírek(Straka) 37.Solenský(Mróz) 45.Eichler(Nezbeda)5 0. Solenský(Mróz)

Komentář:Jednoznačný průbeh utkání s favoritem soutěže. Druhá vysoká prohra v řadě.

HC Krkonoše II 2004 proti HC Nová Paka 7:2
HC Krkonoše: Perička, Novotný, Brádler, Pochop, Fiala, Zábranský, Braun, Grof

Branky a nahrávky: Fiala 2x, Zábranský, Brádler, Grof, Pochop, Novotný

Komentář: Jednoznačný průběh utkání.

HC Krkonoše II 2004 proti HC Jaroměř 5:9

Branky a nahrávky: Zábranský, Braun, Grof, Brádler, Fiala

Komentář:Do stavu 5 : 5 vyrovnané utkání.

HC Krkonoše II 2004 proti HC Nový Bydžov 19:11

Branky a nahrávky: Grof 6x, Fiala 5x, Brádler 3x, Pochop, Zábranský, Novotný 3x

Komentář: Pěkné utkání se spoustou branek.

HC Krkonoše proti TJ SC Kolín 2:1
HC Krkonoše:Jeschke - Mišinec, Kadavý, Gabriel David, Brunclík, Novotný, Provazník - Perutek, Jirků, Řehák, Srnský, Gabriel Lukáš, Šimončič, Kasan, Vencl, Kocián

TJ SC Kolín: Moravec - Svoboda, Špringl, Výborný, Skalník, Filip, Martínek, Topol - Kočí, Herwig, Šebek, Flídr, Šafránek, Vágner, Kadlec, Protivný, Zumr

Třetiny: 1:1, 1:0, 0:0

Branky a nahrávky:: 6. Jirků (Mišinec), 22. Srnský (Šimončič) - 17. Šebek (Špringl, Svoboda) Vyloučení: 9:9, navíc proti domácím nařízeno trestné střílení (neproměněno)

Využití: 1:0

Diváků: 35

Komentář: Velmi kvalitní a bojovné utkání z obou stran mohli vidět diváci na zimním stadionu v Trutnově. V první třetině se domácí díky důrazu před bránou soupeře dostali do vedení. V 6. minutě Mišinec nastřelil puk na bránu a štírek Jirků ho volně ležící dotlačil za záda bezmocného Moravce. Hostům se podařilo vyrovnat v 17. minutě Šebkem, ale to bylo ze strany hostujícího Kolína vše. Ve 22. minutě vyhrál vhazování Šimončič, puk se dostal na modrou kde ho převzal Srnský a přesně mířenou střelou poslal náš tým do vedení. V 53. minutě se dostal do samostatného úniku hostující Šebek, ale díky faulu Mišince výborně chytajícího brankáře Jeschkeho nepřekonal. Hlavní rozhodčí Wagner za tento zákrok nařídil trestné střílení, ale Šebek svoji šanci na vyrovnání nevyužil. Na konci zápasu si oba trenéři vzali oddechový čas a mužstvo Kolína se pustil o do hry bez brankáře. I přes jejich obrovský tlak se našim hráčům podařilo několikrát jejich kombinaci v našem obranném pásmu přerušit a ujíždět na jejich prázdnou bránu, ale ani jednou ji nedokázali trefit. Brankář Jeschke za svá záda kotouč už nepustil a tak naši borci získávají z tohoto zápasu důležité dva body do tabulky. Příští utkání sehrají naši junioři v pátek ve Vrchlabí od 19:00 hodin proti Žďáru nad Sázavou.

HC Náchod proti HC Krkonoše 5.třída 4:7
HC Krkonoše: Hofman, Jirman - Čech, Hejzlar, Hloušek, Hnyk, Komár, Kondáš, Prouza, Šulc, Brož, Červíček, Haklička, Jirásek, Rosa, Šimek, Obst

HC Náchod: Kozák, Pluháček - Junek, Minařík, Lanta, Husár, Lukeš, Teuber, Šír, Mikysa, Soukup, Novák, Kahl, Matloch, Kunert

Třetiny: 1:4, 1:1, 2:2

Branky a nahrávky: Šimek 2x, Broz, Hloušek, Soukup 2x, Šír 2x, Teuber 2x, Matloch

Komentář:Po přesvědčivém výkonu v l. třetině, v které jsme si vybudovali dostatečný náskok, jsme pak až do konce utkání svým výkonem udrželi pouze rozdíl ve skóre.

HC Krkonoše II proti HC Krkonoše I 4.třída VR 13:5
HC Krkonoše II:Holubec - Haas, Perička, Bílek, Šlaicher, Štembera, Jirků, Stříbrný, Stříbrná, Fiala

HC Krkonoše I:Borovski, Mikysa - Křížek, Chlouda, Kroh, Mlčák, Henych, Stehlík

Třetiny: 3:2, 9:0, 1:3

Branky a nahrávky: Haas 4x, Jirků 2x, Stříbrný 2x, Stříbrná 2x, Perička, Šlaicher, Štembera

Komentář: Vrchlabští se opět nechali zaskočit v úvodu utkání a v páté minutě prohrávali 1:0. Potom již vzali zápas do svých rukou. V první třetině ještě hosté dokázali držet krok, ale v druhé třetině je domácí jednoznačně přehráli a nic na tom nezměnila ani poslednbí třetina, kdy padli do domácí branky tři góly, z toho dva po samostatném nájezdu. Zasloužené vítězství.

St. Nový Bydžov proti HC Krkonoše II 4.třída 7:7
HC Krkonoše: Holubec - Haas, Perička, Bílek, Šlaicher, Štembera, Jirků, Stříbrný, Stříbrná, Fiala

St. Nový Bydžov: Vítek, Schovánek - Teplý, Vrabec, Králíček, Spejchal, Hudec, Kloz, Pešek, Šanda, Obešlo

Třetiny: 2:3, 3:3, 1:2

Branky a nahrávky: Haas 3x, Perička 2x, Bílek, Jirků

Komentář: Již tradičně velmi vyrovnaný zápas těchto dvou soupeřů. V první i druhé části dostali vrchlabští gól v poslední minutě, což možná rozhodlo o konečné remize. Do poslední třetiny šli vrchlabští s jednobrankovým náskokem, který ovšem nedokázali udržet a i přes velmi dobrý výkon našeho brankáře se nám nepodařilo Bydžov porazit.

HC ČSOB Pardubice proti HC Krkonoše 5:2
HC Krkonoše: Sobotka-Kynčl,Blažej,Moník J,Horáček,Špetla-Rychlovský, Chrtek,Pažourek-Mach,Moník F.,Křížek- Kozák, Mizera

HC ČSOB Pardubice: Klouček,Škoda,Bor,Bureš,Kubišta,Mikulčák, Novotný, Pavelka,Pejzlová,Petrus, Vála,Voldán,Zahradník, Žouželka

Třetiny:0:1, 4:1, 1:0

Branky a nahrávky: Moník, Křížek

Komentář: Hráči Krkonoš nesehráli špatné utkání. O výsledku rozhodly individ. chyby a špatná koncovka.