HC Stadion Vrchlabí – Debakly při výjezdech a úspěchy na domácím ledě
Junioři

Debakly při výjezdech a úspěchy na domácím ledě

21.11.2011

HC Krkonoše mělo o státním svátku 17.11. naplánované venkovní zápasy. Bohužel však výjezdy skončily výsledkovým fiaskem. Daleko lépe se mladým hokejistům vedlo na domácím ledě.

HC Dvůr Kr.-Náchod proti HC Krkonoše 5. třída 5:2
HC Krkonoše: Kozák, Pluháček, Junek, Minařík, Moravec, Lanta, Husár, Teuber, Šír, Mikysa, Soukup, Jirásek, Novák, Kahl, Matloch, Kunert

HC Dvůr Kr.: Trejtnar, Bonaventura, Bujárek, Faltys, Hofman, Horák, Jansa, Teuber, Konečný, Kryštof, Nedomlel, Neužil, Nymsa, Šebek, Záliš

Třetiny: 4:0, 0:2, 1:0

Branky a nahrávky: Jansa 2x, Hofman 2x, Nedomlel - Šír, Teuber

Komentář:V první třetině utkání jsme opět pokračovali v nevýrazných výkonech z minulých utkání a po důrazných domluvách trenérů se náš výkon rapidně zlepšil a budeme všichni doufat, že nám to vydrží i do dalších zápasů.

Letci Letňany proti HC Krkonoše 8.třída 7:0
HC Krkonoše: Sobotka - Horáček, Blažej,Špetla, Moník J.- Rychlovský, Chrtek,Pažourek- Vitoušek,Moník F.,Kynčl- Mizera , Kozák

Letci Letňany: Špaňo,Špirek- Hrdinka,Souček,Burda,Kubát, Průžek,Pejchal,Rousek,Král,Kučera,, Brandejský, Gaspar,Volf,Brabec,Danov,Pařík

Třetiny: 1:0, 6:0, 0:0

Komentář: Odevzdaný a laxní výkon hráčů Krkonoš podtržený šestigólovým výpadkem ve druhé třetině.

HC Dvůr Kr.-Náchod proti HC Krkonoše 7.třída 13:2
HC Krkonoše:TŘÍŠKA -PETERA, TŘÍSKA, JEŘÁBEK, ČERNÝ, KŘÍŽEK, RYŠAVÝ, KRSEK, VALÁŠEK, JIRMAN, CERMAN, ERBEN

HC Dvůr Kr.: KULICH, PETIRA-KÁBRT, ŠTOHANZL, HAŠEK, JIRÁSEK, ŠALDA, HAVALEC, TEUBER, JIRÁSEK, DOLEŽAL, PEKÁREK, MISTR, SÍLA, LEMBERK, HLADÍK, LELEK

Třetiny:6:1, 3:0, 4:1

Branky a nahrávky: Ryšavý 2x

Komentář: K tomuto zápasu není co dodat.Soupeř ukázal proč je právem lídrem tabulky

HC Krkonoše proti HC Kobra Praha 9:0
HC Krkonoše: Sobotka -Kynčl, Horáček, Blažej, Špetla, Moník J.- Rychlovský, Chrtek, Pažourek- Vitoušek ,Moník F., Mizera, - Kozák

HC Kobra Praha:Patera -Dubava, Doležal, Novák, Fiala, Volek, Hodonský, Chabr, Wondac, Svoboda, Švehla, Štěpánek, Vebr, Dolejší

Třetiny: 4:0, 2:0, 3:0

Branky a nahrávky:6.Chrtek(Pažourek) 9. Pažourek(Moník F) 13.Pažourek(Rychlovský) 19. Rychlovský(Blažej) 25.Rychlovský(Chrtek) 31.Chrtek(Rychlovský) 50.Kynčl(Blažej,Kozák) 55. Moník F.

Komentář:Hráči nejstarší žákovské kategorie nepřipustili žádné zaváhání a pražský celek jednoznačně přehráli.

HC Krkonoše proti HC VCES Hradec Králové 5:1
HC Krkonoše: Pluháček, Kozák - Moravec, Kahl, Husár, Šír, Minařík, Teuber, Jirásek, Mikysa, Junek, Lanta, Matloch, Soukup, Lukeš, Novák, Kunert

HC VCES Hradec Králové: Novotný, Možný - Řehák, Bárta, Masina, Doksanský, Rychtera, Naar, Brejcha, Sajdl, Hep, Březák, Drašár, Višňák, Heligr, Koďousek, Brychta

Třetiny: 2:1, 1:0, 2:0

Branky a nahrávky: Teuber 2 (Šír 2), Matloch (Jirásek, Moravec), Soukup (Šír), Šír (Teuber) - Heligr (Březák)

Komentář: Výborný výkon celého mužstva.

HC Krkonoše proti HC VCES Hradec Kárlové 7. třída 0:5
HC Krkonoše:Tříška- Jeřábek, Tříska, Cerman, Černý-Křížek, Krsek, Ryšavý, Valášek, Jirman, Erben

HC VCES HK: Jonáš, Vlach, Divíšek, Novák, Kelner, Makšín, Erben, Hancujen, Holub, Bastl, vardák, Vyleta, Pelcl, Muška

Třetiny: 0:0, 0:3, 0:2

Branky a nahrávky:

Komentář: V tomto zápase domácí drželi krok se soupeřem pouze první třetinu.Další dvě třetiny již na početně silnějšího soupeře nestačili.

HC HC Junior Mělník proti HC Krkonoše Junioři A 5:4
HC Krkonoše: Aberle (Abrahám) - Mišinec, Gabriel David, Havel, Novotný, Provazník - Janoušek, Řehák, Srnský, Jirků, Perutek, Vencl, Kocián, Gabriel, Kadavý

HC Měůník: Fiala - Roušar, Krejsa, Mikolášek, Bartoš, Novák, Kulhánek, Makovský, Tulach, Pokorný, Havel, Šubrt, Kysela, Kuchtů, Kratochvíl, Smejkal, Budaev, Jambor, Mirnsál

Třetiny: 1:1, 3:2, 1:1

Branky a nahrávky:18. Krejsa (Jambor), 25. Havel (Krejsa, Šubrt), 35. Smejkal (Novák), 38. bartoš (Kuchta), 41. Kratochvíl (Smejkal) - 8. Řehák (Jirků), 23. Vencl (Jirků), 31. Vencl (Řehák), 49. Mišinec (Janoušek)

Komentář: V nedělním utkání jsme změnili taktiku a hráli jsme dobrý hokej celý zápas, který pro nás měl bohužel nešťastný konec. V rozhodující chvíli jsme neproměnili trestné střílení. Měli jsme tlak, byli jsme lepší, snížili jsme na 5:4, ale další šance jsme nevyužili. Hráli jsme dvě minuty power play, domácí jsme dvě minuty nepustili ze třetiny, ale nedotloukli jsme to tam. Musím dodat, že jsme hráli ještě víc oslabení, měli jsme tam ještě víc kluků z béčka, ale tentokrát jsme hráli opravdu dobře. Kluci plnili taktické úkoly, které jsme po nich chtěli. Jestli dál půjdeme touhle cestou, mohli bychom začít i víc bodovat.

HC Náchod proti HC Krkonoše II 4.třída VR 7:14
HC Krkonoše: Holubec - Perička, Rychlovský, Fiala, Lukeš, Stříbrný, Štembera, Šlaicher, Haas, Stříbrný

HC Náchod: Volhejnová - Pošnar, Hornych, Štencl, Kosík Svěcený, Souček, Šubrt, Zajíček, Lubrt

Třetiny: 3:5, 2:5, 2:4

Branky a nahrávky: Rychlovský 6x, Haas 3x, Šlaicher 2x, Perička, Stříbrná, Stříbrný

Komentář: Snadný zápas, ve kterém se vrchlabští ujali vedení hned v první třetině, a postupně svůj náskok zvyšovali až do konce.

HC Krkonoše proti HC Kobra Praha Junioři A 4:4
HC Krkonoše:Jeschke - Mišinec, Serbousek, Gabriel David, Havel, Novotný, Provazník - Hrdlička, Řehák, Srnský, Jirků, Perutek, Vencl, Kocián, Gabriel

HC Kobra Praha: Moušek (Nechvátal) - Havel, Svoboda, Topolczan, Steiner, maciboba, Kacafírek, Morávek, Lacina - Tuček, Štulc, Beránek, Mráz, Prescheva, malý, Michalů, Sládek, Král, Koiš, Rubáš, Merxbauer

Třetiny: 1:0, 2:0, 1:4

Branky a nahrávky:Branky a nahrávky: 15. Perutek (Jirků), 24. Vencl (Gabriel Lukáš), 37. Perutek (Jirků), 45. Perutek (Jirků, Srnský) - 47. Prescheva (Merxbauer), 52. Tuček (Štulc), 54. Steiner, 55. Malý (Preschava, Mráz)

Komentář:Utkání dopadlo tak, jak dopadlo. Čtyřicet pět minut jsme hráli slušný hokej s tím, že jsme i slušně bránili. Ale pak přišel kolaps a byli jsme rádi, že jsme uhráli remízu 4:4. Podle mých kamarádů, kteří rozumějí hokeji, mi říkali, že nám došly síly. I když mně ze střídačky to tak nepřišlo. Ale asi mají pravdu, protože najednou přes nás začali soupeři chodit úplně lehce, což se jim předtím nedařilo. Nezvládli jsme to. Máme hodně zraněných, navíc jde o hráče, kteří patří do základní sestavy. Nastoupili hráči z béčka, kteří nemají takové zkušenosti, ale podali dobré výkony. Spíš trošku zklamali ti zkušenější.