HC Stadion Vrchlabí – Haas o víkendu střeleckým esem
Junioři

Haas o víkendu střeleckým esem

14.11.2011
Jana Poskerová

Celkově jedenáct bodů kanadského bodování si do své tabulky může za víkend 12. - 13.11. připsat útočník Haas z HC Krkonoše, který nastupuje za třetí třídu. Ani ostatní ročníky si o víkendu nevedly špatně.

HC Krkonoše proti TJ SC Kolín 8.třída 5:2
HC Krkonoše:Sobotka-Blažej, Horáček, Moník J.,Špetla - Rychlovský, Chrtek, Pažourek - Kynčl, Moník F., Krsek, Kozák

TJ SC Kolín:Kunášek -Rytíř, Zdeněk, Surych, Friedrich, Jelínek, Mašín, Sladký, Kadlec, Hrachovec, Fišar, Flídr, Gdacer, Labuta

Třetiny:2:2, 1:0, 2:0

Branky a nahrávky: 4. Moník F.(Špetla,Kozák),6.Kynčl(Špetla) 25.Rychlovský(Krsek) 51. Kynčl(Moník F.)52. Krsek (Moník F.) - 4. Sladký Jelínek), 10.Surych(Jelínek)

Komentář: Po vyrovnané první třetině začali hráči Krkonoš soupeře přehrávat a svoji převahu vyjádřit i gólově

HC Krkonoše II proti St. Nový Bydžov 9:7

Třetiny: 2:1, 5:2, 2:4

Branky a nahrávky: Haas-2,Cerman-2,Bílek-1,Stříbrný-4,

Komentář: Od začátku napínavý a vyrovnaný zápas až do konce.

HC Krkonoše II proti HC Nová Paka/Jičín 3.třída VR 14:1
HC Krkonoše:Haas O.,Cerman A.,Sporysch D.,Boukal J.,Bílek V.,Kolda V.,Horák A.,Stříbrný D.,Chlum M., Br. Janků K.,

Třetiny: 4:1 , 3:0, 7:0

Branky a nahrávky: Haas-3, Cerman-2, Sporysch-1, Boukal-3, Bílek-1, Kolda-2, Stříbrný-2,

Komentář: Jednoznačný zápas v naší režii.

HCM Jaroměř proti HC Krkonoše 3.třída VR 0:16
HC Krkonoše: Haas O.,Cerman A.,Sporysch D.,Boukal J.,Bílek V.,Kolda V.,Horák A.,Stříbrný D.,Chlum M., Br. Jirků K.

Třetiny:0:8,0:4,0:4

Branky a nahrávky: Haas-7, Cerman-1, Sporysch-1, Boukal-1, Bílek-1, Kolda-3, Stříbrný-2,

Komentář: Exkluzivní výkon.

HC Krkonoše proti HC Opočno 5. třída 1:3
HC Krkonoše:Mikšík, Kozák, Moravec, Kahl, Husár, Šír, Minařík, Teuber, Jirásek, Mikysa, Junek, Lanta, Matloch, Soukup, Kunert, Novák, Lukeš

HC Opočno: Baše, Kašparová, Hrnčír, Stodůlka, Naisar, Jirka, Řehák, Koulka, Arijčík, Vašata, Hrudík, Patika, Mńuk, Volf

Třetiny:0:1, 1:1, 0:1

Branky a nahrávky: Soukup, Kašparová, Stodůlka, Naisar

Komentář: Opět v tomto utkání jsme pokračovali ve špatných výkonech, které jsme předvedli v minulém zápase.

HC Krkonoše II 2004 proti HCM Jaroměř 2004 7:10
HC Krkonoše:R. Perička - Grof, Novotný, Horák, Brádler, Beneš, Sporysch, Kolda, Vedral, Zábranský

HC:Horák - Urlich, Jahelka, Hejzlar, Hofman, Kudrnáč, Ulrychová, Melichar, Šír, Souček

Třetiny:2:3, 1:4, 4:3

Branky a nahrávky: Grof 4x, Sporysch 3x, Novotný

Komentář: V jediném dnes hraném soutěžním zápase jsme nestačili na domácí borce z Jaroměře, kteří nás přestříleli zejména ve druhé třetině. Soupeř byl po celý zápas lepší a jediným z našich, kdo se dokázal prosadit a držet krok, byl Jáchym Grof. Ostatní bojovali seč jim síly stačily, ale na lépe bruslícího soupeře to nestačilo.

HC Krkonoše 7. třída proti HC Opočno 3:4
HC Krkonoše:Tříška-Petera,Tříska, Jeřábek, Černý-Křížek, Ryšavý, Pružinec, Valášek, Jirman, Cerman, Erben

HC Opočno:Polák, Sokol, Mičian, Franc, Hrdlička, Kopecký, Hloušek, Hašek, Kubíček, Umlauf, Felcman, Krulich, Kopecký, Jirka, Mráz,

Třetiny:1:0,1:1,1:3

Branky a nahrávky: Křížek, Petera, Ryšaný, Černý, Křížek, Jeřábek

Komentář: Vyrovnaný zápas se ve 3.třetině více povedl soupeři. Naši hráči nestačili tempu soupeře.

HC Dvůr Králové - Náchod proti HC Krkonoše II 4.třída VR 7:8
HC Krkonoše:Perička - Stříbrný, Haas, Fiala, Stříbrná, Šlaicher, Štembera

HC Dvůr: Vítek, Nosek - Vognar, Nezbeda, Hák, Hynek, Holub, Mistr, Voděrek, Ševl, Hamerský

Třetiny: 2:4, 2:4, 0:3

Branky a nahrávky: Šlaicher 4x, Stříbrný 2x, Haas, Stříbrná

Komentář:Hned v prvních vteřinách zápasu Dvůr vstřelil vedoucí branku, ale do konce třetiny se podařilo vrchlabským vybojovat dvoubrankové vedení. Zcela stejný ůvod a vývoj druhé třetiny a vedení o 4 branky, které vrchlabští málem ve třetí třetině ztratili, nakonec však svojí bojovností udrželi výhru na své straně.