HC Stadion Vrchlabí – Mládež - sedmá třída rozdrtila soupeře z Bydžova
Junioři

Mládež - sedmá třída rozdrtila soupeře z Bydžova

07.11.2011

I o víkendu 4. - 6.11. pokračovaly mládežnické soutěže, absolutní úspěch zaznamenala sedmá třída, která nedala Bydžovu šanci a nasázela soupeři devět branek. Další účastníci předvedli vyrovnané výkony.

HC Nová Paka proti HC Krkonoše II, 2.třída 3:2
HC Krkonoše:Perička - Fiala, Grof, Novotný, Brádler, Braun, Zábranský, Pochop, Beneš, Janků

Třetiny:0:0, 1:2, 2:0

Branky a nahrávky: 2x Grof

Komentář: Po bezbrankové první třetině se nám povedlo ve druhé části vstřelit dvě branky. Třicet vteřin před koncem soupeř naším vlastním gólem snížil na 1:2. I přes tlak našich hráčů a mnoho neproměněných šancí, branky sřílel pouze soupeř a dvěma góly v závěru třetiny otočil skóre na konečných 3:2.

HC Krkonoše II 2.třída proti HC VCES Hradec Králové 3:4

Třetiny:0:2, 1:0, 2:2

Branky a nahrávky: Pochop, Fiala, Grof

Komentář: V polovině první třetiny vstřelil soupeř v rozmezí jeden a půl minuty dvě branky. V průběhu druhé třetiny vyrovnaného zápasu jsme vstřelili kontaktní branku na 1:2. Ve třetí třetině se oběma mužstvům podařilo skórovat dvakrát a utkání tak skončilo naší porážkou.

HC Stadion Nový Bydžov proti HC Krkonoše 5.třída 4:2
HC Krkonoše: Kozák, Pluháček, Junek, Minařík, Lanta, Husár, Lukeš, Teuber, Šír, Mikysa, Soukup, Jirásek, Novák, Kahl, Matloch, Kunert

HC Nový Bydžov: Teplá, Nadj,Hladík, Bareš, Zámečník, Pluhař, Antoš, Pilc, Spejchal, Králíček, Rak, Pešek, Hudec, Teplý, Vrabec

Třetiny: 1:0, 1:1, 2:1

Branky a nahrávky:Antoš (Vrabec), Teplý (Zámečník, Hladík), Pilc (Bareš), Hladík - Kunert (Soukup, Šír), Matloch

Komentář: Zatím nejhorší výkon našeho mužstva v této sezoně.

Bílý Tygři Liberec proti HC Krkonoše 8. třída 6:3
HC Krkonoše:Sobotka-Kynčl, Blažej, Špetla, Moník J., Horáček, Jeřábek, Černý - Rychlovský, Chrtek, Pažourek-Vitoušek, Moník F., Mach, Křížek, Mizera, Kozák, Krsek

Bílý Tygři: Žajdlík, Jiránek, Mróz, Nejedlý, Eichler, Jursa, Král, Minařík, Velechovský, Solenský, Wiencek, Nezbeda, Weiser, Zachar, Straka, Čermák

Třetiny: 2:2, 2:0, 2:1

Branky a nahrávky: 17.Král(Jursa), 19.Solenský(Weiser), 22.Weiser(Eichler) 31.Solenský 52.Solenský(Wiencek,Weiser) 52.Čermák(Straka) - 11.Chrtek 16. Chrtek(Křížek) 60.Rychlovský(Pažourek,Chrtek)

Komentář: Dobrý začátek hostů vyjádřený dvěma brankami. Liberečtí dokázali náskok do konce třetiny smazat a převzít osud utkání do svých rukou

Stadion Nový Bydžov proti HC Krkonoše 7.třída 0:9
HC Krkonoše: Sobotka, Tříška-Petera, Erben, Černý, Horáček-Krsek, Chrtek, Pažourek-Ryšavý, Křížek, Cerman-Jirman, Mizera, Kozák, Mach

HC Nový Bydžov: Tomeš-Divíšek, Doskočil, Hanus, Poštolka, Prouza, Schmidt, Slováček, Suchánek, Škultéty, Jebavý, Šubr, Udržal

Třetiny: 0:3, 0:5, 0:1

Branky a nahrávky: Chrtek, 14.Pažourek(4.Černý), 16.Petera(9.Křížek), 7.Krsek(21.Chrtek), 3.Mizera, 21.Chrtek(7.Krsek), 7.Krsek (14.Pažourek), 21.Chrtek(14.Pažourek),12.Horáček(7.Krsek)

Komentář: Už 1.třetina ukázala převahu našeho mužstva.Pochvalu zaslouží i gólmani,kteří shodně po 17.zákrocích udrželi nulový stav.

HC Krkonoše mladší dorost proti Liberec "B" 6:6
HC Krkonoše: Chour, Hlubuček- Stanev, Junek, Erban, Mikulík, Jiřička, Věříš, Chleborád, Patzelt, Tatar, Exner, Sacher, Hník, Hronek, Kerekanič, Lamač, Vitoušek

Liberec: Krejbich- Divila, Suchý, Špinka, Jadrný, Chlum, Černý, Němeček, Antonín, Hosa, Vyvadil, Babec, Sýkora, Burdys, Švík, Revaj, Čechura

Třetiny: 0:2, 1:3, 5:1

Branky a nahrávky: 24.Stanev(Hník). 41.Tatar(Jiřička), 43.Stanev(Hronek), 48.Hník(Chleborád), 55.Hronek(Exner), 59.Sacher(Chleborád)

Komentář: Utkání se v prvních 2.třetinách vyvíjelo ve prospěch hostujícího týmu, který po 2 třetinách vyhrával 1:5. Ve 3.třetině se domácí tým semnul a s velkou bojovností a obětavostí dotáhly soupeře. A utkání skončilo zaslouženou remízou.

HC Krkonoše II 2.třída TU proti HC Opočno 1:1
HC Krkonoše:Perička - Grof, Pochop, Novotný, Fiala, Braun, Beneš, Brádler, Janků, Zábranský

Třetiny: 0:1, 0:0, 1:0

Branky a nahrávky: Fiala

Komentář: V první třetině mělo utkání vyrovnaný průběh. V jedné z mnoha šancí se podařilo hráčům Opočna vstřelit v závěru třetiny branku na 0:1. V polovině druhé třetiny nás podržel úspěšně chyceným trestným střílením brankář Radek Perička. I ve třetí třetině mělo utkání vyrovnaný průběh a v jedné z mnoha šancí Vyrovnal Péťa Fiala na konečných 1:1.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec proti HC Krkonoše Junioři A 4:5
HC Krkonoše: Jeschke - Bednárik, Mišinec, Gabriel David, Provazník, Novotný, Brunclík, Hrdlička, Řehák, Gabriel Lukáš, Srnský, Jirků, Perutek, Šimončič, Kocián, Vencl

KLH Vajgar: Krásný- Popelka, Tržil, Brus, Müller, Kohút, Pácalt, Záhora, Pavlík, Kubín, Jasanský, Benda, Tomšík, Přílepek, Jindra, Chalupský

Třetiny: 1:2, 2:1, 1:2

Branky a nahrávky:13. Záhora (Tržil, Popelka), 32. Jasanský (Tomšík, Benda), 40. Záhora (Pavlík), 47. Přílepek (Kohút) - 4. Jirků, 5. Řehák (Gabriel Lukáš), 22. Srnský (Perutek, Jirků), 51. Mišinec (Řehák), 55. Perutek (Jirků)

Vyloučení: 8:7

Využití: 2:1

Diváků: 88

HC Slavoj Velké Popovice proti HC Krkonoše Junioři A 6:4
HC Krkonoše:Aberle - Bednárik, Mišinec, Gabriel David, Provazník, Novotný, Brunclík, Hrdlička, Řehák, Gabriel Lukáš, Srnský, Jirků, Šimončič, Kocián, Vencl, Kasan, Janoušek

HC Slavoj: Česánský - Kovář, Srdínko, Šmicr, Bursík, Vilímek, Skřivánek, Krčma, Vacek, Král, Dvořák, Jeništa, Danda, Fiala, Krištof, Řezáček, Bícha, Medřický, Hynek, Vencovský

Třetiny: 1:1, 2:0, 3:3

Branky a nahrávky:8. Medřický (Vilímek), 25. Krištof, 29. Fiala (Jeništa), 45. Skřivánek (Krištof), 47. Medřický, 48. Bícha - 13. Jirků (Srnský), 43. Vencl (Srnský), 46. Srnský (Šimončič), 49. Kocián (Kasan)

Vyloučení: 9:4 - navíc Bednárik (KRK) 10 OT + 10 OK (nesportovní chování) a k tomu ještě 25 TH