HC Stadion Vrchlabí – Mládež v akci

Mládež v akci

08.10.2011
Jana Poskerová

Mládežnické zápasy jsou v plném proudu, a tak přinášíme aspoň stručný přehled toho, co se odehrálo .

Junioři 7.10.2011 proti HC Kobra Praha 3:3

HC Krkonoše:Jeschke – Pavelka L., Vácha, Mišinec, Řehák, Hrdlička, Gabriel D., Havel, Kasan, Jirků, Gabriel L., Bednárik, Kocián, Srnský, Novotný, Perutek, Brunclík

HC Kobra Praha:Švehla – Havel, Horálek, Svoboda, Topolčan, Maciboba, Lacina, Schauer, Štulc, Malý, Mráz, Janoušek, Tuček, Michalů, Beránek, Král, Šoltes, Rubáš, Danyo, Pikl, Sládek

Třetiny:1:2, 1:0, 1:1

Branky a nahrávky: 4. Mráz (Svoboda), 26. Štulc (Svoboda), 50. Janoušek (Štulc, Mráz) - 12. Kocián (Perutek, Brunclík), 15. Kasan (Hrdlička), 45. Kasan (Srnský)

Vyloučení: 9:5

Využití: 0:1

8.10.2011 Kobra Praha - HC Krkonoše, 8. třída, 1:3

HC Krkonoše:Groh - Blažej,Špetla,Moník J.,Kynčl,Horáček - Rychlovský,Chrtek,Pažourek - Vitoušek,Moník F.,Mach - Kozák, Mizera

Třetiny:(1:1,0:2,0:0)

Branky a nahrávky: 7.Rychlovský(Moník F.)21. Chrtek(Pažourek,Moník J.)24.Chrtek(Pažourek)

Komentář k zápasu: Další díl seriálu zmařených šancí. Soupeř nabídl množství šancí ke skórovaní, které hráči Krkonoš trvale odmítali.