Žáci

Junioři slaví titul

11.03.2011
Barbora Bjelková

Narozdíl od "A" týmu je vrchlabská mládež ještě stále ve hře. Úspěchu dosáhli junioři, kteří v rozhodujícím zápase s HC Dvůr Králové / Náchod byli úspěšnější v samostatných nájezdech. A díky jejich šikovnosti slaví titul Mistr Královéhradeckého kraje a zároveň se zúčastní bojů o kvalifikaci v první lize. Gratulujeme a přejeme spoustu úspěchů.

HC Krkonoše - TJ HC Jablonec n. N. 6:8 ( 2:3,3:3,1:2 )

Střelci: Henych 2x, Šlaicher, Pažourek 3x

Sestava domácích: Sobotka – Petera, Koldovský, Henych, Valášek, Cerman, Ryšavý, Rodr, Pružinec, Erben, Hospodka, Pažourek, Šlaicher

Dne 26.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 6.třída zápas proti celku TJ HC Jablonec n. N. na domácí půdě.

HC Krkonoše - HC Benátky nad Jizerou 5:1 ( 2:0,2:0,1:1 )

Střelci: Krsek 2x, Tříska, Valášek, Erben

Sestava domácích:Sobotka – Petera, Koldovský, Henych, Valášek, Cerman, Ryšavý, Rodr, Krsek, Erben, Tříska, Pružinec

Dne 27.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 6.třída zápas proti celku HC Benátky nad Jizerou na domácí půdě.

HC Krkonoše - Stadion Nový Bydžov 3:4 (0:2, 3:1, 0:1 )

Střelci: Kunert (Šír), Šír (Lukeš), Kahl - Hladík 2, Zámečník 2 (Hladík l)

Sestava domácích:Mikšík, Kozák Moravec, Kahl, Husár, Lukeš, Minařík, Teuber, Jirásek, Kunert, Bartsch, Lanta, Novák, Mikysa, Šír, Matloch, Henych

Hosté: Teplá, Vítek Hladík, Pešek, Žarnovská, Zámečník, Vrabec, Králíček, Antoš, Spejchal, Hudec, Teplý

Dne 26.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 4.třída zápas proti celku na domácí půdě. Vyrovnané utkání, ve kterém jsme chtěli moc vyhrát, ale štěstěna se přiklonila na stranu hostí.

HC Krkonoše - HC Jaroměř 4:6 ( 1:2, 2:2 ,1:2 )

Střelci: Kunert 2 (Novák l), Mlčák (Henych), Teuber - Záliš 3 (Teuber, Nymsa), Krištof 2 (Kašpar l), Kašpar

Sestava domácích: Mikšík, Kozák Moravec, Kahl, Soukup, Junek, Minařík, Teuber, Jirásek, Kunert, Bartsch, Lanta, Novák, Husár, Mlčák, Nývlt, Henych

Hosté: Jelínek Šebek, Batelka, Kašpar, Krištof, Lehký, Nymsa, Syrovátko, Šedivý, Šesták, Teuber, Záliš

Dne 27.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 4.třída zápas proti celku HC Jaroměř na domácí půdě. Opět jsme pokračovali v nevýrazných výkonech a i když jsme mysleli na vítězství, nakonec jsme zápas prohráli.

KLH Vajgar J. Hradec - HC Krkonoše 5:1 (1:0; 1:0; 3:1 )

Střelci: Radvanský, Radvanský, Radvanský, Kadavý(Kerekanič), Radvanský, Jon

Sestava domácích: Fogl, Jon, Jančuk, Košťál, Šíma, Michal, Picka, Radvanský, Baumann, Houška, Sviták, Bauer, Lukša, Macků

Hosté: Polák, Prchlík - Tauchman, Kadavý, Erban, Petřík, Stanev, Krsek, Augustín, Smékal, Kerekanič, Šelep, Vitoušek, Bjelka, Žalud

Dne 27.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – mladší dorost zápas proti celku KLH Vajgar J. Hradec na hostujícím hřišti.

HC Vlci Jablonec nad Nisou - HC Krkonoše 0:10 ( 0:4,0:4,0:2 )

Střelci: 11. Novotný (Krsek), 11. Vitoušek (Rychlovský), 15. Kynčl ( Krsek), 18. Vitoušek, 18. Vitoušek (Vitoušek), 29. Vitoušek (Novotný,Kynčl), 30. Vitoušek (Rychlovský), 36. Kynčl (Vitoušek), 43. Krsek (Moník J.), 50. Kynčl

Hosté: Groh-Kynčl,Moník j.,Blažej, Špetla, Jeřábek - Novotný,Moník F.,Krsek -Rychlovský,Vitoušek,Václavec, - Černý

Dne 26.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 7.třída zápas proti celku HC Vlci Jablonec nad Nisou na hostujícím hřišti. Hosté jednoznačně na hřišti dominovali, přestože předváděná hra nebyla dobrá.

HC Krkonoše - HC Dvůr Králové/Náchod 2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0 )

Střelci: 34. Řehák D. /Perutek/, 62. Fuks - 35. Lelka /Zeman/ p> Sestava domácích:Jeschke /Abrahám/ - Rathouský, Serbousek, Gabriel D., Brunclík Pavelka, Hanus – Perutek, Hrdlička, Řehák D., Vácha, Srnský J., Fuks, M., Špetla S., Janoušek, Brandejs

Hosté: Ježek /Vašíček/ - Kosík, Prokůpek, Pavelka L., Dvořák, Labík, Mišinec, Munzar, Špetla P., Zeman, Kasan, Jiráček, Petráš, Lelka, Sopr, Michl, Dvořák

Dne 25.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – junioři zápas proti celku HC Dvůr Králové/Náchod na domácí půdě. K druhému zápasu finálové série Krajské ligy juniorů nastoupilo v pátek domácí mužstvo doplněno o hráče dorostu. K vidění byl hokej výborné úrovně. První třetina skončila bez branek i díky fantastickým zákrokům obou brankářů domácího Jeschkeho a hostujícího Ježka. I v druhé třetině se hrál hokej vysoké úrovně. Do vedení šli nejprve domácí hráči ve 34. minutě zásluhou Davida Řeháka po asistenci kapitána Perutka. Hostům se však podařilo po minutě a půl vyrovnat brankou Lelky za asistence Zemana a do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu 1:1. Ani v poslední třetině branka nepadla a utkání tak dospělo do prodloužení. V 62. minutě nahodil z téměř nulového úhlu puk na branku hostí Roman Fuks a k překvapení všech puk skončil za zády hostujícího brankáře Ježka. V tomto utkání vyhrál tým, který šel více štěstí naproti.

HC Dvůr Králové / Náchod - HC Krkonoše 3:4 po sn. (0:1, 2:0, 1:2 - 0:0 - 0:2 )

Střelci: 26. Růžička /Zeman/, 31. Labík /Zeman/, 57. Presse /Mišinec/ , nájezdy 0 - 2. Perutek /Řehák D./, 41.Řehák D./, 53. Gabriel D. /Perutek/ , nájezdy Srnský J. Řehák D.

Sestava domácích: Ježek /Mertlík/, - Prokůpek, Pavelka L., Kosík, Růžička, Dvořák, Labík, Zeman, Presse, Lelka, Mišinec, Munzar, Špetla P., Kasan, Jiráček, Petráš, Sopr, Bláha, Dvořák

Hosté: Jeschke /Abrahám/ – Rathouský, Serbousek, Špetla S., Gabriel D., Poul, Pavelka O. Brunclík, Perutek, Fuks, Hrdlička, Řehák, Srnský J., Janoušek, Brandejs, Hanus Luňák, Tůma

Dne 26.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – junioři zápas proti celku HC Dvůr Králové / Náchod na hostujícím hřišti.Rozhodující zápas o přeborníka Krajské ligy juniorů přinesl hokej hodný významu tohoto utkání. K vidění byl hokej plný rychlosti, osobních soubojů i vyššího počtu vyloučených na obou stranách. Do utkání lépe vstoupil celek HC Krkonoše, který se již ve 2. minutě ujal vedení po brance kapitána Perutka, u níž asistoval Řehák D. Kromě branky měl hostující celek herní převahu a byla jen škoda dalších nevyužitých gólových situací. Druhá třetina přinesla obrat, kdy herní převaha byla na holích domácích, kteří otočili stav utkání na 2:1 ve svůj prospěch. Do poslední třetiny vstoupili lépe hosté a otočili vývoj utkání na 2:3. Domácím se podařilo tři minuty před koncem vyrovnat a zápas tak šel do prodloužení. I zde se hrál hokej ve vysokém tempu, ale branku se vstřelit nepodařilo. O přeborníkovi tak po pětiminutovém prodloužení rozhodli až samostatné nájezdy. Domácí svoje nájezdy nevyužili, zato naši borci byli stoprocentně úspěšní a zajistili si tak titul mistra Královehradeckého kraje pro sezónu 2010 – 2011 a právo účasti v kvalifikaci o 1. ligu, která začne v pátek 11. března 2011. Účastníky kvalifikace budou mimo našeho celku pravděpodobně ještě HC Chrudim a HC Strakonice.

HC Krkonoše - HC Jablonec Nad Nisou 7:4 (1:0,2:1,4:3 )

Střelci: 15. Kohout (Lamač), 38. Exner (Jiřička), 39. Chleborád (Exner) , 46. Chleborád (Exner), 50. Chleborád, 57. Virág (Mikšík), 58. Exner (Tatar)

Sestava domácích: Háze, Kubín – Mikšík, Mikulík, Jiřička, Chlouda - Věříš, Patzelt, Virág, Chleborád, Tatar, Exner, Lamač, Kohout

Hosté: Nájemník, Musílek – Šustr, Košek, Štoček, Myšák - Straka, Glos, Dvořák, Matoušek, Švec, Kořínek, Cyprián

Dne 26.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 8.třída zápas proti celku na hostujícím hřišti. Utkání se hrálo ve vysokém nasazení plné osobních soubojů a pěknou hrou. Naši hráči šli do zápasu jednoznačně pro vítězství a také tomu odpovídala naše hra.

HC Krkonoše - HC Dvůr K.-Náchod 0:8 (0:4,0:0,0:4 )

Sestava domácích: Háze,Kubín-Mikulík,Moník J,Mikšík,Chlouda-Věříš,Moník F,Vitoušek,Chleborád,Tatar,Exner,Lamač,Kouhout

Hosté: Kačírek-Joneš,Konečný,Mertlík,Všetečka,Sedláček-Hejna,Koblasa,Hlavnička,Hofman,Waldecker,Tydrych,Syrovátko,Lánský,Zákravský

Dne 5.3.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 8.třída zápas proti celku HC Dvůr K.-Náchod na domácí půdě.

SK Třebechovice pod Orebem - HC Krkonoše 2:7 (0:5. 2:1, 0:1)

Střelci: Petera 2 (Frynta, Bek) - Šír 2 (Kahl l), Kunert, Soukup, Matloch (Šír), Minařík, Mikysa (TS)

Sestava domácích: Karen, Václavek Bek, Bohatý, Černá, Frynta, Morvai, Šmerda, Vacková, Vlk, Vlková, Jušta, Hlaváček, Petera, Sluka, Labuť, Volt

Hosté: Pluháček, Mikšík Mikysa, Minařík, Moravec, Lanta, Husár, Lukeš, Teuber, Šír, Kunert, Soukup, Jirásek, Novák, Kahl, Matloch, Junek

Dne 5.3.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 4.třída zápas proti celku SK Třebechovice pod Orebem na hostujícím hřišti. Po hladce vyhrané první třetině domácí z nepochopitelných důvodů výrazně přitvrdili hru, kterou jim rozhodčí tolerovali, a naši hráči se tomuto stylu hry nedokázali přizpůsobit. Naštěstí brankový rozdíl, který jsme si vybudovali v první třetině, jsme si udrželi až do konce utkání a poslední zápas sezony jsme dovedli do vítězného konce.

HC Krkonoše - HC Dvůr K./Náchod 8:6 (3:2,2:1,3:3 )

Střelci:2. Krsek (Rychlovský), 6. Krsek, 11. Špetla (Rychlovský), 32. Václavec, 39. Jeřábek, 41. Krsek (Chrtek), 54. Chrtek, 59. Pažourek (Chrtek)

Sestava domácích: Sobotka-Kynčl,Blažej,Jeřábek,Špetla - Chrtek,Václavec,Pažourek-Rychlovský,Krsek,Mach

Dne 5.3.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 7.třída zápas proti celku HC Dvůr K./Náchod na domácí půdě. Dvakrát vedli domácí o tři branky a špatnou obrannou hrou o svůj náskok přišli. Vítězství si domácí pohlídali, ale hra měla k ideálu hodně daleko.

HC Krkonoše -HC Kobra Praha 3:6 (2:1; 0:0; 1:5 )

Střelci:Augustín (Tatar), Bjelka (Vacek), Zika, Bednář, Smékal, Gessner, Buss, Tynouš, Sládek

Sestava domácích:Polák, Prchlík - Tauchman, Kadavý, Erban, Petřík, Stanev, Krsek, Augustín, Vacek, Smékal, Kerekanič, Bjelka, Žalud, Exner, Chleborád, Tatar

Hosté: Zomr, Coufal - Pova, Novák, Buss, Fialka, Sládek, Tynouš, Vencl, Horníček, Bednář, Zika, Ureš, Polcar, Sovík, Russ, Gessner

Dne 6.3.2011 sehrál celek HC Krkonoše – mladší dorost zápas proti celku HC Kobra Praha na domácí půdě.

SK Horácká Slavia Třebíč - HC Krkonoše 4:5 po sn.(1:3; 2:1; 1:0 – 0:0 - 0:1)

Střelci:Stanev(Kadavý), Smékal(Vitoušekú, Krsek(Stanev), Všetečka, Jahoda, Ondráček, Stanev(Kadavý, Krsek), Juráň,SN: Krsek

Sestava domácích:Svoboda, Brož - Veškrna, Hort, Oburka, Šimka, Štveráček, Dobeš, Hodek, Urban, Juráň, Burián, Mejzlík, Tůma, Jirák, Bartůněk, Ondráček, Všetečka, Jahoda, Dobeš, Válal

Hosté: Polák - Junek, Kadavý, Erban, Petřík, Stanev, Krsek, Vacek, Smékal, Kerekanič, Vitoušek, Bjelka, Žalud, Exner, Chleborád, Tatar

Dne 10.3.2011 sehrál celek HC Krkonoše – mladší dorost zápas proti celku SK Horácká Slavia Třebíč na hostujícím hřišti. Po samostatných nájezdech Krkonoše dovezli výhru 4:5 .