Žáci

Mládež 18.2. - 23.2.

28.02.2011
Barbora Bjelková

Hokejistům druhé třídy se dařilo, jednoho ze svých soupeřů překonali nádherným skórem 13:1, stejně tak sedmá třída rozdrtila Pražskou Kobru 8:0. Junioři svým trenérům také dělají radost, probojovali se do Krajské ligy juniorů.

ZS Benátky n/J - HC Krkonoše 2:2 (1:0,1:0,0:2 )

Střelci:Křížek 2x (Ryšavý, Tříska )

Sestava domácích: Sobotka – Pružinec, Tříska, Koldovský, Petera – Henych, Křížek, Ryšavý, Valášek, Novotný, Mach, Cerman, Erben, Rodr

Dne 19.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 6.třída zápas proti celku ZS Benátky n/J na hostujícím hřišti.

Spartak nové Město nad Metují - HC Krkonoše 3:6 (1:4, 1:1, 1:1)

Střelci:3. Škoda /Dufek/, 26. Rejchrt /Reichmann/, 38. Řehák J. - 7. Perutek /Hrdlička, Rathouský/, 11. Perutek , 11. Perutek /Řehák D./, 16. Perutek, /Hrdlička, Řehák D./, 29. Hrdlička /Perutek, Řehák D./, 59. Hrdlička /Perutek, Řehák D./

Sestava domácích: Čáp /Čížek/, Škoda, Mach, Lukášek, Rejchrt, Reimann, Řehák J, Duben, Vaňát, Prostředník, Hladík, Bezděk, Kubrt, Dufek

Hosté: Jeschke /Abrahám/ – Rathouský,Serbousek, Špetla, Gabriel D.Havel, Brunclík,Perutek, Fuks Hrdlička, Řehák, Srnský J. Vácha, Srnský M., Suchánek, Brandejs, Janoušek

Dne 18.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – junioři zápas proti celku Spartak Nové Město nad Metují na hostujícím hřišti. Vstup do rozhodujícího zápasu semifinále Krajské ligy juniorů se našim borcům moc nepovedl a hra byla hodně chaotická. Postupem času se naši kluci uklidnili a šli zásluhou braky z hole kapitána Perutka po přihrávce Hrdličky do vedení. Tato branka našeho kapitána povzbudila natolik, že v 11. minutě během jednoho střídání přidal další dvě branky a zakončil tak čistý hattrick. Svoji brankovou produktivitu zakončil gólem v 16. minutě. Domácím se podařilo snížit skóre za stavu 0:3 brankou Škody. Druhá třetina se odehrála ve stejném duchu. Domácím se sice podařilo snížit skóre na 2:4, ale naši borci po dvou minutách opět navýšili skóre na 2:5. I poslední třetina skončila po jedné brance na obou stranách a naši borci si tak s přehledem zajistili postup do sobotního finále po výhře 3:6. V tomto zápase na sebe vzala zodpovědnost první a nejzkušenější formace a zajistila postup do finále KLJ.

HC Dvůr Králové/Náchod - HC Krkonoše 3:1 (1:0, 1:1, 1:0 )

Střelci: 4. Prokůpek, 36. Lelka /Labík/, 41.Pavelka /Kasan/ - 31.Řehák D. /Perutek/

Sestava domácích: Ježek /Mertlík/, - Prokůpek, Pavelka, Labík, Zeman, Lelka, Mišinec, Munzar, Špetla P., Kasan, Jiráček, Petráš, Sopr, Bláha, Michl

Hosté: Jeschke /Abrahám/ – Rathouský, Serbousek, Špetla S., Gabriel D., Havel, Brunclík, Perutek, Fuks, Hrdlička, Řehák, Srnský J. Vácha, Srnský M., Suchánek, Janoušek

Dne 19.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – junioři zápas proti celku HC Dvůr Králové/Náchod na hostujícím hřišti. Vstup do prvního zápasu finále Krajské ligy juniorů se našim borcům moc nepovedl. Domácí hráči nás jasně přehrávali a šli již ve 4. minutě do vedení brankou Prokůpka, který z velké dálky pouze nahodil puk na hostující branku, a k překvapeních všech puk skončil za zády brankáře Jeschkeho, který si v tomto případě vybral svojí slabší chvilku. Jinak byl po zbytek utkání oporou týmu. Ve druhé třetině se podařilo ve 32. minutě hostům skóre vyrovnat zásluhou Řeháka D., na gól mu pěkné přihrál kapitán Perutka. Vedení nám však dlouho nevydrželo a domácí po 4 minutách strhli skóre ve svůj prospěch. Od druhé třetiny jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem, ale tentokrát se nám bohužel nepodařilo zakončit několik velmi dobrých šancí, takže se do kabin odcházelo za stavu 2:1 pro domácí. Ve třetí třetině domácí ještě přidali jednu branku a zápas tak skončil poměrem 3:1. Na konci utkání se projevila i únava z pátečního utkání a na srovnání skóre již nezbyly síly.

HC Krkonoše - HC D. Králové - Náchod 2:6 ( 0:3; 1:2; 1:1 )

Střelci: Zelený, Baudyš, Krumpholz, Zelený, Šelep(Erban), Zdráhalová, Krsek(Augustín), Krumpholz

Sestava domácích: Polák, Prchlík - Tauchman, Junek, Kadavý, Erban, Petřík, Stanev, Krsek, Augustín, Vacek, Smékal, Šelep, Vitoušek, Bjelka, Žalud

Hosté: Honsnejman, Mertlík - Langpaul, Mach, Krumpholz, Klust, Chrtek, Durst, Hlavatý, Janata, Vít, Pekárek, Baudyš, Butrle, Zdráhalová, Zelený

Dne 20.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – mladší dorost zápas proti celku HC D. Králové – Náchod na domácí půdě.

HC Opočno - HC Krkonoše 0:5 ( 0:2, 0:1, 0:2 )

Střelci: Haas 2 (Šír 2, Lukeš), Šír, Teuber (Soukup), Soukup

Sestava domácích: Baše, Felcman, Jirka, Ludvík, Paštika, Půlpán, Sobotka, Stodůlka, Vašata, Volf, Chmelař, Arijčuk

Hosté: Kozák, Mikšík, Kunert, Minařík, Moravec, Lanta, Mikysa, Lukeš, Teuber, Šír, Soukup, Bartsch, Jirásek, Kahl, Matloch,Šlaicher, Haas

Dne 19.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 4.třída zápas proti celku HC Opočno na hostujícím hřišti. Šlo o jednoznačný průběh utkání, od větší porážky zachránil domácí výborným výkonem brankář.

Nová Paka / Jičín - HC Krkonoše 1:13 ( 0:2, 1:6, 0:5 )

Střelci: Stříbrný 8x, Perička 3x, Boukal, Grof

Hosté: Janků - Stříbrný, Kolda, Cerman, Perička, Bílek, Boukal, Grof, Koldovský, Horák

Dne 19.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 2.třída zápas proti celku Nová Paka / Jičín na hostujícím hřišti. Domácí nastoupili s velmi mladým týmem a vrchlabští je přehráli ve všech částech zápasu. Zasloužená výhra.

Jaroměř I - HC Krkonoše 5:7 ( 4:0, 0:2, 1:5 )

Střelci: Cerman 2x, Stříbrný 2x, Boukal 2x, Bílek

Hosté: Janků - Cerman, Stříbrný, Kolda, Perička, Grof, Boukal, Horák, Bílek, Koldovský

Dne 19.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 2.třída zápas proti celku Jaroměř I na hostujícím hřišti.V první třetině se vrchlabští ani nestačili rozkoukat a prohrávali 4:0...Naštěstí se dokázali vzpamatovat a obrátili zápas ve vítězství.

Opočno - HC Krkonoše 5:3 (2:1, 0:1, 3:1 )

Střelci: Boukal 2x, Cerman

Dne 19.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 2.třída zápas proti celku Opočno na hostujícím hřišti. Bohužel zakončili vrchlabští hokejovou sezonu porážkou, ale určitě zaslouží pochvalu za celou sezonu, kdy prohráli pouze dvakrát s Opočnem a jinak všechny soupeře pokořili. Gratulujeme.

HC Kobra Praha - HC Krkonoše 0:8 ( 0:2,0:3,0:3 )

Střelci: 4. Moník F.,10. Václavec(Rychlovský)23.Moník F.(Kynčl)23.Moník F.(Pažourek)24.Rychlovský(Kynčl)49.Kynčl(Rychlovský)56.Pažourek(Moník F, Černý)58.Pažourek(Kynčl,Groh)

Hosté: Groh- Kynčl,Jeřábek,MOník J., Špetla - Novotný,Moník F., Pažourek -Rychlovský,Václavec,Mach,- Černý

Dne 23.2.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 7.třída zápas proti celku HC Kobra Praha na hostujícím hřišti. S "tradiční" jedenáctkou hráčů nastoupili sedmáci po delší pauze do mistrovského utkání. V druhé třetině soupeře jednoznačně přebruslili a třemi zásahy potvrdili vedení. Utkání měli po celou dobu pod kontrolou.