HC Stadion Vrchlabí – Ústí má respekt z vrchlabského hokeje
Preview k zápasu

Ústí má respekt z vrchlabského hokeje

25.02.2011
Jana Poskerová

S tím, že si Vrchlabí jako soupeře vůbec nepřál, se trenér Rosol netají, stejně tak není nadšen z hokeje, který vrchlabský tým hraje. Na technické Ústí jsou horalé draci, kteří jdou za vítězstvím hlava nehlava. Navíc se mužstvo HC Vrchlabí dokázalo velmi dobře prosadit, což na psychiku vítězů základní části působí jako červený hadr na býka.

Hovoří o tom i statistiky vyloučených 36:25 ve prospěch Vrchlabí, součet za odehrané zápasy play-off.

Bilance je následující: Ústí vyhrálo první domácí a poslední zápas na ledě Vrchlabí. Vrchlabí zvítězilo v Ústí a na výhru navázalo i na domácím ledě. Dva zápasy nenašly vítěze ve standardním čase, jeden v Ústí skončil až samostatnými nájezdy, ve Vrchlabí se rozhodlo v prodloužení. Sobotní zápas se odehraje v Ústí nad Labem a bude určitě velmi napínavý. Je jisté, že ať v sobotu vyhraje kdokoliv, série se v pondělí vrací do Vrchlabí.