HC Stadion Vrchlabí – Poslední lednový víkend a mládež

Poslední lednový víkend a mládež

05.02.2011
Barbora Bjelková

Sobotní utkání hraná na střídačku na domácím ledě a na ledě Dvora Králové přinesla tři vítězství pro vrchlabskou mládež, jednu remízu a vysokou prohru šesté třídy. V nedělních utkáních již taková pohoda nepanovala a junioři se i přes výhru chvále trenéra netěšili.

HC Dvůr Králové / Náchod - HC Krkonoše 2:10 (2:3, 0:3, 0:4)

Střelci: 2x Vognar – 2x Soukup (Teuber, Bartsch), 2x Teuber (Bartsch, Sokup), Minařík (TS), Mikysa (TS), Lukeš (TS), Bartsch (TS), Matloch (Patrák), Šír (Patrák)

Sestava domácích: Nosek, Komár, Drtina, Vognar, Šimek, Janza, Obst, Voděrek, Rosa, Brož, Bonaventura, Bujárek, Nezbeda, Jirkovský, Haklička, Posnar

Hosté: Pluháček, Matloch, Minařík, Moravec, Lanta, Husár, Lukeš, Teuber, Šír, Patrák, Bartsch, Novák, Soukup, Mikysa

Dne 29.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 4.třída zápas proti celku HC Dvůr Králové / Náchod na hostujícím hřišti. Ačkoliv domácí byli velkými favority utkání, zaskočilo je naše mužstvo výbornou hrou a proměňováním brankových příležitostí.

HC Krkonoše - HC Dvůr Králové / Náchod 7:2 (1:0, 4:2, 2:0)

Střelci: 12. Karlecová (Šlaicher), 28. Šlaicher (Rychlovský), 30. Šlaicher (Sklenička), 30. Jonáš (Berisha), 33. Rychlovský (Šlaicher), 48. Řehák (Poul,Berisha), 57. Poul (Berisha)

Sestava domácích: Haas, Mikšík – Poul, Jónáš, Řehák, Rychlovský, Sklenička, Šlaicher, Berisha, Šimkovič Jan, Šimkovič Josef, Kunert, Junek, Karlecová

Dne 29.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 5.třída zápas proti celku HC Dvůr Králové / Náchod na domácí půdě.

HC Krkonoše - HC Dvůr Králové / Náchod 0:8 (0:1, 0:4, 0:3)

Sestava domácích:Sobotka – Pružinec, Tříska, Zdeněk, Kynčl – Henych, Křížek, Ryšavý, Chrtek, Pažourek, Jirman, Hospodka, Erben

Dne 29.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 6.třída zápas proti celku HC Dvůr Králové / Náchod na domácí půdě.

HC Dvůr Králové/Náchod - HC Krkonoše 2:2 (0:1, 2:1, 0:0)

Střelci: 6. Rychlovský, 30. Kynčl

Sestava hostí:Groh – Kynčl, Blažej, Špetla, Jeřábek – Rychlovský, Vitoušek, Mach – Černý, Moník F. , Krsek – Václavec, Valášek

Dne 29.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 7.třída zápas proti celku HC Dvůr Králové/Náchod na hostujícím hřišti. Hosté vypracovali větší množství gólových šancí, ale bezradnost v zakončení je stála bod.

HC Krkonoše - HC Dvůr Králové/Náchod 6:5 (2:3 ,3:1, 1:1)

Střelci:8. Tatar, 18. Tatar, 23. Exner (Chleborád), 29. Jiřička (Tatar), 35. Chleborád (Jiřička), 55. Chleborád (Věříš)

Sestava domácích: Háze – Mikulík, Moník, Mikšík, Jiřička – Chleborád, Tatar, Exner, Věříš, Patzelt, Virág, Lamač, Chlouda

Hosté:Kačírek – Zdráhalová, Mertlík, Vlasák, Rutrle – Hejna, Suchánek, Syrovátko, Hlavnička, Konečný, Tydrich, Všetečka, Ságner, Zakravsky

Dne 29.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 8.třída zápas proti celku HC Dvůr Králové/Náchod na domácí půdě. Dnešní utkání se hrálo ve vysokém nasazení plném zvratů a osobnich soubojů, což se muselo líbit i divákům. Hráči dnešní utkání chtěli vyhrát a vůle po vitězství je hnala doředu, podali vynikající vykon a právem vyhráli,takže HOŠI DĚKUJEM.

SC Kolín - HC Krkonoše 5:0 (4:0, 1:0, 0:0)

Střelci hostujícího mužstva: Marvánek, Marvánek, Zámečník, Vaněk, Kozák

Sestava domácích: Váňa, Barták, Málek, Marvánek, Hejný, Musil, Hájek J. , Jaroš, Krumpholcz, Hájek A. , Pipek, Zámečník, Kozák, Mašloka, Vaněk

Hosté:Polák - Tauchman, Junek, Kadavý, Petřík, Stanev, Augustín, Vacek, Smékal, Kerekanič, Vitoušek, Bjelka, Žalud, Bulíček, Průšek, Pravda

Dne 30.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – mladší dorost zápas proti celku SC Kolín na hostujícím hřišti. Tvrdou hru Krkonoše nezvládly.

HC Krkonoše - TJ Stadión Nový Bydžov 7:3 (1:0, 4:2, 2:1)

Střelci: 11. Brandejs /Suchánek/, 24. Rathouský, 24. Fuks /Řehák D./, 27. Řehák D. /Fuks/, 28. Srnský J. /Luňák/, 45. Suchánek /Srnský J./, 49. Suchánek /Pavelka/

Sestava domácích: Jeschke /od 40.min. Abrahám/ – Rathouský, Špetla, Gabriel D. , Pavelka, Havel, Hanus – Fuks, Hrdlička, Řehák, Srnský J. , Luňák, Vácha, Janoušek, Srnský M. Brandejs, Suchánek

Hosté:Pařenica /od 28. min. Mikeš/ - Vejs, Menyhárt, Roischel, Lechmann, Kokošín, Korel O. , Novák, Udržal, Pilc, Kolman, Špaček, Korel M.

Dne 29.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – junioři zápas proti celku TJ Stadión Nový Bydžov na domácí půdě. V první třetině byl k vidění hokej velmi slabé úrovně s mírnou herní převahou domácích, kteří vstřelili pouze jednu branku zásluhou Brandejse s asistencí Suchánka. Ve druhé třetině byl k vidění již lepší, ale stále průměrný hokej. Domácím se podařilo vstřelit 4 branky. Hosté skóre korigovali dvěmi brankami, takže byl stav utkání po dvou třetinách 5:2. Ani poslední třetina nepřinesla hokej valné úrovně, i když se domácím podařilo navýšit skóre na sedm branek. Hosté již pouze kosmeticky konečný výsledek upravili na konečných 7:3. I přes zdánlivě jednoznačný výsledek nebyli domácí trenéři spokojeni s předvedenou hrou, a pokud chceme hrát o přeborníka kraje, je nutné, aby došlo k celkovému hernímu zlepšení.