HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí jede do Kotliny

Vrchlabí jede do Kotliny

12.10.2007
Jan Hanuš

V sobotu se odehraje již 12. kolo 1. hokejové ligy. Vrchlabské mužstvo zavítá na Vysočinu, kde vyzve k souboji Havlíčkobrodské Rebely. Minulý ligový zápas v 5. kole vrchlabští hokejisté vyhráli 5:2

Dobrý start do sezóny

Rebelové měli dobrý start do sezóny, v prvním zápase si snadno poradili s nováčkem z Mostu 5:3, nestačil na ně ani Hradec Králové, kde vyhráli 2:3. Hokejisté Havlíčkova Brodu jsou jsou spolu s Chomutovem jediní, kteří uloupili body Mladé Boleslavi. Podařilo se jim to ve třetím kole, kdy doma vyhráli na samostatné nájezdy 5:4. V dalším kole si vcelku snadno poradili s Kadaní 4:1. Poprvé si vylámali zuby v Krkonoších, z našeho ledu odjížděl Rebel s pěti góly a sám vstřelil jen dva. Chuť si v Kotlině spravili na Berounských Medvědech, které porazili 4:2, ale to byl zatím poslední bodový zisk slibně rozjeté sezóny. V dalších pěti kolech Rebel nebodoval.

SK Kadaň - Havlíčkův Brod

Poslední zápas se Rebelu nevyvedl, sice od 9. minuty vedl gólem Jana Dušátka, ale Kadani se podařilo ve druhé třetině srovnat gólem Jaroslava Veverky z 34. minuty. Ovšem v posledním dějství se už trefovali pouze domácí, nejprve to byl Roman Pražák, v 55. minutě Filip Vaněček v přesilovce zvýšil na 3:1 pro domácí Kadaň, a na konečných 4:1 skóroval v čase 56:43 Lukáš Duba.

Havlíčkův Brod
13.10. 17:00
HC Rebel Havlíčkův Brod 12. kolo HC Vrchlabí
5. 14b. Umístění 3. 20b.
4 - 1 - 0 - 0 - 6 Celková bilance 5 - 2 - 0 - 1 - 3
Vladislav Kubeš (3g. + 11as. ) Nejproduktivnější hráč Rok Pajič
Kamil Tvrdek
oba (7g. + 5as.)
Daniel Hodek ( 7g.) Nejlepší střelec Rok Pajič
Kamil Tvrdek
oba ( 7g.)
Vladislav Kubeš( 11as.) Nejvíce asistencí Aleš Vála ( 6as.)
Daniel Hodek
Jan Pavlík
oba (+1)
Nejlepší hráč v +/- Kamil Tvrdek (+7)
Aleš Kreuzer
Ondřej Staněk
oba (-6)
Nejhorší hráč v +/- Ctibor Jech (-3)
Stanislav Neruda (90,00%)
Dominik Furch (84,31%)
Úspěšnost gólmanů Pavel Falta (93,22%)
Stanislav Neruda 0
Dominik Furch 0
Čistá konta Pavel Falta 0

Posledních 5 kol bez bodu

V posledních kolech se Rebelu nedaří, ze čtyř venkovních zápasů nepřivezl do Kotliny ani bod, a naopak z Hradec Králové si z Havlíčkova Brodu odvezl všechny tři body.

7. kolo: KLH Chomutov - HC Rebel Havlíčkův Brod 4:1
8. kolo: SK HC Most - HC Rebel Havlíčkův Brod 4:3
9. kolo: HC Rebel Havlíčkův Brod - HC VCES Hradec Králové 1:2
10. kolo: BK Mladá Boleslav - HC Rebel Havlíčkův Brod 5:1
11. kolo: SK Kadaň - HC Rebel Havlíčkův Brod 4:1

Sestavy z posledního kola

Vrchlabí:Falta - Rýgl, Vála, Matějíček, Chaloupka, Vyskočil, Hrach, Nakládal O., Bendík - Tvrdek, Pajič, Brynecký, Kříž, Horčička, Plodek, Přeučil, Hruška, Gengel, Jech, Bárta, Nevyhoštěný

Havlíčkův BrodNeruda - Borůvka, Drtina, Jebavý, Staněk, Šulc, Vašíček, Vyhlídal, Borovanský, Čermák, Dušátko, Endál, Hodek, Kreuzer, Kubeš, Malát, Ondráček, Sklenář, Třetina, Varga.

Rozhodčí

V Kotlině budou pískat pánové Hodek, R.Hejduk a Křivský