HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabské béčko porazilo v přátelském utkání Novou Paku
Junioři

Vrchlabské béčko porazilo v přátelském utkání Novou Paku

12.10.2007
Jan Žďára

V posledním přátelském utkání hraném na domácím ledě před nadcházející sezonou přivítalo naše B mužstvo celek z Nové Paky. Bylo to utkání rozdílných třetin, kdy nakonec slavilo zasloužené vítězství domácí mužstvo v poměru 5:3.

První část hry vyzněla jasně pro domácí celek nejen brankově 3:0, ale také co se týká předvedené hry a nasazení. Za domácí se nejdříve trefil Jakubec po kombinaci se Šindelářem a po té sám Šindelář v přesilové hře po asistenci Srnského ze střední vzdálenosti z první upravil na dva nula. Třetí branku po závaru Klingrovy formace přidal v čase 13:50 Hajna, kdy dorazil do sítě odražený puk od celý zápas výborně chytajícího novopackého Dresslera. V druhé třetině tempo hry znatelně polevilo, čehož využil houževnatě hrající soupeř a i díky pěti vyloučením na straně domácích se Pace podařilo snížit nepříznivý výsledek na 4:3. Hned v úvodu třetiny v početní převaze 5:3 soupeř ránou od modré upravil na 3:1. Po té se podařilo domácím po vyhraném buli v útočném pásmu Učený opět zvýšil na 4:1. O necelých deset minut to již bylo znovu o dvě branky, když přesilovku využil hostující Šebek nekompromisní ranou k tyči a o necelou minutu na to v další přesile jednoho muže na hřišti vstřelili hosté z Paky kontaktní branku na 4:3. To však bylo ze strany soupeře vše a třetí třetina se nesla jako ta první v duchu lepší hry ze strany domácího celku. Konečnou podobu výsledku dal po samostatném úniku v 52.29 Šrámek na 5:3.