HC Stadion Vrchlabí – HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC Opočno

HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC Opočno

26.11.2010
Barbora Bjelková

K prvnímu domácímu zápasu na ledě v Trutnově nastoupilo mužstvo juniorů proti dosud nejhoršímu mužstvu soutěže KLJ HC Opočno, které do současné doby získal poze jeden bod do tabulky. K vidění byl hokej nevalné úrovně, pouze ve druhé třetině domácí i brankově vyjádřili svoji herní převahu nad bezradným soupeřem.

Dne 20. 11. 2010 sehrál celek HC Krkonoše – junioři, na domácím hřišti. zápas proti celku HC Opočno

Sestava domácích: Abrahám /od 31. Jeschke/ - Serbousek, Gabriel D., Brunclí, Pavelka - Řehák D., Perutek, Hrdlička, Fleischer, Davídek, Fuks, Luňák, Srnský J., Srnský M.

Hosté: Blasko - Bartoň, Kašpar, Kolit, Kratěna, Kunc, Martínek, Petr, Kosař, Rubák, Sedlák, Šverák, Šesták, Zajíček, Šanovec

Stav utkání po třetinách: 2:0, 5:1, 3:1

Výsledek: 10:2