HC Stadion Vrchlabí – HC Krkonoše ve Vrchlabí proti TJ SC KOLÍN

HC Krkonoše ve Vrchlabí proti TJ SC KOLÍN

18.11.2010
Barbora Bjelková

Do zápasu jsme šli s vědomím, že je nutné získat po několika prohraných zápasech, tolik potřebné body a nic jiného než-li vítězství hráči nechtěli. Začátek utkání nebyl zrovna v náš prospěch. Byli jsme lepší v tlaku na branku soupeře i herně se nám dařilo,ale několik chyb v obraně nás soupeř potrestal brankou.Odhodlání domácích hráčů za podpory brankáře, který se jako náhradník dostal na post jedničky a tato změna mužstvu velice pomohla.Nastal obrat ve skóre i v průběhu celého utkání.Utkání bylo sehráno až do konce s velkým nasazením všech hráčů.

Dne 6. 11. 2010 sehrál celek HC Krkonoše – 8. třída, na domácím hřišti. zápas proti celku TJ SC KOLÍN

Sestava domácích: Kubín- Chleborád, Mikšík, Jiřička, Blažej- Věříš, Lamač, Patzelt, Chlouda, Tatar, Virág, Kohout

Hosté: Martínek- Jelínek, Křeček, Pulpán, Krch- Mašlounka, Jaroš, Kozák, Čtvrtečka, Hyspler, Čureja, Pokorný

Stav utkání po třetinách: 0:1, 3:1, 3:1