HC Stadion Vrchlabí – SC Kolín - HC Krkonoše (5.třída)

SC Kolín - HC Krkonoše (5.třída)

15.11.2010
Barbora Bjelková

Souboj lídrů tabulky krajské ligy juniorů rozhodlo stejně jako v předcházející den až prodloužení. V tomto zápase však byli šťastnější hosté, kterým se podařilo rozhodnou 5. sekund před poslední minutou prodloužení.Jinak se hrál celkem kvalitní zápas, který byl však narušován kouskováním a nepřesnými výroky všech tří rozhodčí.

Dne 6. 11. 2010 sehrál celek HC Krkonoše – 5.třída, zápas na stadionu SC Kolín

Sestava domácích: Liska-Fiala, Jindra, Naďo, Hasil, Horak, Kalista, Laube, Malina, Beneš, Dvořak, Pokorný, Mirovský, Mašín, Šindelář, Kinský

Hosté: Haas-Poul, Řehák, Bárta, Berisha, Jonáš, Sklenička, Šlaicher, Kynčl, Karlecová, Rychlovský, Junek, Šír, Soukup

Stav utkání po třetinách: 0:2, 0:4, 0:1