HC Stadion Vrchlabí – HC Krkonoše -HC Dvůr Králové/ Náchod

HC Krkonoše -HC Dvůr Králové/ Náchod

15.11.2010
Barbora Bjelková

Souboj lídrů tabulky krajské ligy juniorů rozhodlo stejně jako v předcházející den až prodloužení. V tomto zápase však byli šťastnější hosté, kterým se podařilo rozhodnou 5. sekund před poslední minutou prodloužení.Jinak se hrál celkem kvalitní zápas, který byl však narušován kouskováním a nepřesnými výroky všech tří rozhodčí.

Dne 14. 11. 2010 sehrál celek HC Krkonoše – junioři, zápas na doomácí půdě proti celku HC DVŮR KRÁLOVÉ Ú NÁCHOD 1

Sestava domácích: Jeschke /Abrahám/ - Serbousek, Rathouský, Gabriel D., Havel, Vácha, Pavelka O. - Perutek, Řehák D., Hrdlička, Fuks, Srnský, Brunclík, Davídek, Luňák, Fleischer, Suchánek

Hosté: Ježek /Mertlík/ - Kosík, Prokůpek, Pavelka L., Dvořák Vojtěch, Labík, Zeman, Presse, Lelka, Mišinec, Jiráček, Špetla, Kasan, Petráš, Sopr, Bláha, Dvořák Vít.

Stav utkání po třetinách: 1:0, 0:2, 2:1, 0:1

Výsledek: 3:4pp

Střelci: 1.Řehák D./Perutek,Hrdlička/, 51.Perutek /Řehák D./ 55. Hrldlička /Perůtek/