Archiv článků

V listopadu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
29.11.Hledá se KrakonošRedakceHC Vrchlabí hledá pro svůj tým dalšího Krakonoše, který by byl přítomen na domácích zápasech. Nynější pán hor je časově vytížený a potřebuje do svého týmu dalšího pomocníka. Prosíme zájemce, aby kontaktovali marketingové odděleni HC Vrchlabí na adrese: eva.kynclova@hcvrchlabi.cz.
29.11.Vrchlabí snad chytilo druhý dechLTM - VRC 0:4, 23.kolo | Jana PoskerováVypadá to, že tým Vrchlabí se zamyslel nad dosavadními výsledky a šel do sebe. Hovoří o tom i dnešní ukázková výhra v Litoměřicích, kde hostující tým z Krkonoš vyhrál 0:4. Domácí Stadion se dnes nedostal do větší střelecké akce a případné šance domácích pokryl bez problému vrchlabský Koutský, kterému s přibývajícím počtem odehraných zápasů stoupá forma. V týmu hostujících se střelci podělili rovným dílem 2:2 - obránci:útočníci.
29.11.Splatí Vrchlabí Kadani své dluhy?VRC - KAD 3:1, 24.kolo | Jan Hanuš, Jana PoskerováKe středečnímu zápasu přijíždí za vrchlabským týmem Sportovní klub Kadaň. V současné době se tento soupeř nachází na devátém místě v tabulce a od Vrchlabí, které se posunulo na jedenáctou příčku, jej dělí pouze dva body. Vrchlabským se momentálně začalo dařit a na domácím ledě si nyní připsali šest bodů. V posledním vzájemném zápase však v Kadani prohráli 4:1.
28.11.Porazí Vrchlabí i dalšího soupeře, který je v tabulce za ním?LTM - VRC 0:4, 23.kolo | Jan HanušPrvní vložené pondělí v prvoligovém kolotoči je zde a družina trenérů Řeháčka a Svobody vyráží na led Litoměřic, kterým se poslední dobou přestalo trochu dařit a během čtyř kol se propadly o pět míst na třinácté místo prvoligové tabulky. Zápas v rekonstruované Kalich Aréně začíná v pondělí 29.11. od 18:00
28.11.Zápas = šedesát minutVRC - CHR 5:3, 22.kolo | Jana PoskerováPokud chtějí, umějí vrchlabští hokejisté hrát hokej na vysoké úrovni, jsou ovšem zápasy, kdy by je porazili i kluci, kteří v neděli odpoledne hrají na zamrzlém rybníku. Sobotní zápas proti rivalu z Chrudimi ukázal, že by mohli mít na to, aby se pohybovali v popředí tabulky, poslední třetinou však dokázali, že jejich nynější pozice má své opodstatnění.
27.11.Vrchlabí opět na domácím ledě vyhráloVRC - CHR 5:3, 22.kolo | Jana PoskerováVe vrchlabské aréně nastoupila proti domácí týmu Chrudim a trápila se první dvě třetiny. Již po dvaceti minutách zápasu odcházeli domácí do šatny s třígolovým náskokem a jistě i s dobrým pocitem z odehrané hry. Ve druhé třetině sice Chrudim snížila, ale skóre bylo pro domácí pořád dobré a to 4:1, ve třetí třetině se však obrátil list a fanoušci opět viděli své staré známe Vrchlabí. Domácí překombinovávali, ztráceli puky a nezmohli se na lepší střelu. Chrudim stáhla náskok na jednu branku a drama bylo opět až do posledních minut, kdy power play soupeře využil Hubáček a rozhodl o konečném stavu pro domácí mužstvo.
26.11.Derby ve VrchlabíVRC - CHR 5:3, 22.kolo | Jan HanušPo nepovedeném zápase v Olomouci přivítáme ve Vrchlabí východočeského rivala z Chrudimi, který ve středečním domácím zápase s Hradcem Králové dvakrát neudržel vedení a nakonec v prodloužení prohrál. Předposlední východočeské derby první části první ligy začíná tradičně v 18:00 ve vrchlabské D&D Elektromont Aréně
26.11.HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC OpočnoKRK - OPO 10:2, 10.kolo | Barbora BjelkováK prvnímu domácímu zápasu na ledě v Trutnově nastoupilo mužstvo juniorů proti dosud nejhoršímu mužstvu soutěže KLJ HC Opočno, které do současné doby získal poze jeden bod do tabulky. K vidění byl hokej nevalné úrovně, pouze ve druhé třetině domácí i brankově vyjádřili svoji herní převahu nad bezradným soupeřem.
25.11.Na body jsme bohužel nedosáhli, smutnil Nikola GajovskýOLO - VRC 3:1, 21.kolo | Lukáš SkokanDo Olomouce přijel tým Vrchlabí s cílem získat tři body a přiblížit se osmému místu zaručující účast v lepší skupině další fáze soutěže. Ovšem i domácí hokejisté chtěli před zraky svých fanoušků po měsíci naplno bodovat. Úspěšnější nakonec byli Olomoučtí už jen proto, že tým z Vrchlabí se dokázal na Hané střelecky prosadit pouze jednou.
24.11.HC Benátky nad Jizerou - HC KrkonošeBEN - KRK 2:1, 12.kolo | Barbora BjelkováByl sehrán vyrovnaný zápas.Naši kluci skvěle bojovali ale na výhru to nestačilo.4min.do konce zápasu jsme inkasovali gól a výsledek jsme už nestačili srovnat.
24.11.HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC BENÁTKY NAD JIZEROU KRK - BEN 11:2, 12.kolo | Barbora BjelkováO utkání zápasu rozhodla 1třetina,kterou naši hráči s přehledem vyhrali a soupeř již nedokázal reagovat.Dobrý výkon podal domácí golman.
24.11.HC Hvězda Praha - HC Krkonoše HVP - KRK 5:5, 13.kolo | Barbora BjelkováVyrovnaný zápas,i když naši měli více gólových příležitostí,které neproměnili.
24.11.HC VCES Hradec Králové - HC Krkonoše HKR - KRK 3:1, 3.kolo | Barbora BjelkováVe vyrovnaném zápase jsme domácím odolávali až do závěrečné třetiny, kdy jsme inkasovali 2 branky po vlastních chybách.
24.11.HC Hvězda Praha - HC Krkonoše HVP - KRK 9:2, 13.kolo | Barbora BjelkováPo první třetině, kterou jsme prohráli 0:3 se kluci zvedli a dokázali během jedné minuty dotáhnout soupeře na rozdíl jedné branky "3:2" , ale pak nám došli síly a třetí třetinu jsme prohráli 0:4. I přes vysokou prohru všem klukům děkujeme za bojovnost, s kterou s lídrem tabulky páté třídy předvedli.
24.11.HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC Benátky nad Jizerou KRK - BEN 10:1, 12.kolo | Barbora BjelkováDomácí hráči soupeře jednoznačně přehrávali a oplatili tak porážku z úvodu soutěže.
24.11.HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC HVĚZDA PRAHA KRK - HVP 8:8, 13.kolo | Barbora BjelkováPřestřelka jak na divokém západě. Domácí v průběhu utkání dvakrát vedli o 3 branky a přesto připisují pouze jeden bod.
24.11.HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC HVĚZDA PRAHA KRK - HVP 1:6, 13.kolo | Barbora BjelkováOd 1.minuty bylo jasné,že to nebude lehký zápas.Soupeř dobře bruslil i herně kombinoval.Ale naši hráči dali do toho vše a chtěli se o výsledek porvat.Bohužel nám v poslední třetině odešli síly a nebýt golmana Kubína mohl by výsledek dopadnou hůř.
24.11.Také z Olomouce jedou Vrchlabští s prázdnouOLO - VRC 3:1, 21.kolo | Radek VokálPovzbuzeni bodem z Benátek a výhrou s čistým kontem z domácího zápasu s Pískem vyrazilo Vrchlabí do Olomouce. Polovinu utkání drželi vrchlabští hokejisté šanci na body, pak se ale domácí dvakrát během tří minut gólově prosadili. Ve 41. minutě už to bylo 3:0, o minutu později už jen skóre zápasu upravil Gajovský na 3:1. Olomouci se tak podařila odveta za říjnový zápas, který prohrála na krkonošském ledě 1:3. V sobotu čeká Vrchlabí veledůležitý zápas s předposlední Chrudimí.
22.11.Marek Zukal: Nejdřív jsem hrál s deštníkem Jana PoskerováNa dresu má číslo 21, narodil se na Slovensku a začínal v bratislavském Slovanu. Nyní obránce Marek Zukal hájí barvy východočeského Vrchlabí. Jak se mu zde líbí, co čeká od sezóny a i sám od sebe si přečtěte v následujícím rozhovoru.
22.11.Vstříc lepším pozicím, Vrchlabí míří do OlomouceOLO - VRC 3:1, 21.kolo | Jan HanušNa Hanou se ve středu vypraví Řeháčkova družina, kde se v rámci 21. kola utká s Olomoucí. Po delší době vrchlabští vyhráli za tři body a nebylo by od věci vítězství potvrdit v dalším zápase. Souboj o nesmírně důležité body začne ve středu 24.11. v 18:00