HC Stadion Vrchlabí – Ve čtvrtek zamíříme na led do Žďáru nad Sázavou
Preview k zápasu

Ve čtvrtek zamíříme na led do Žďáru nad Sázavou

Lucie Horčičková

Páté přípravné utkání odehrajeme ve čtvrtek 31.8.2023 od 18:00 na ledě soupeře z druhé skupiny SKLH Žďár nad Sázavou.

HC Stadion Vrchlabí má za sebou čtyři přípravná utkání a z toho dvě výhry a dvě prohry. V prvním zápase padl Stadion na domácím ledě s Benátky nad Jizerou 1:3, ale následně je na venkovním ledě porazil 5:1. Třetí utkání sehrálo Vrchlabí na domácím ledě s Hronovem, ve kterém prohrálo těsně 1:2. Poslední utkání, a zároveň poslední domácí přípravné utkání, do kterého vstoupil Stadion již v plné sestavě, sehrál v úterý 29.8. s Děčínem, který porazil 5:1. Branky za Vrchlabí dávali 2x Tatar, Chalupa, Boukal a Sýkora.

Čtvrtečním netradičním soupeřem je tým SKLH Žďár nad Sázavou. Ten hraje rovněž ve II. lize, ale ve skupině Východ.
Žďár nad Sázavou má za sebou první přípravné utkání, ve kterém se v úterý 29.8. utkal s Havlíčkovým Brodem. Na domácím ledě prohrál poměrem 2:5.

Soupiska SKLH Žďár nad Sázavou:
Brankáři: Jiří Sláma, Lukáš Vít
Obránci: Miroslav Kukla, Martin Lojek, Jaroslav Ludvík, Václav Macek, Martin Pleva, Václav Růža
Útočníci: Jakub Čejka, Dominika Dušek, Martin Gregar, Tomáš Chlubna, Lukáš Jícha, Slavomír Kadleček, Dan Kotlík, Tomáš Kulhánek, Luboš Kunstmüller, Tomáš Ludvík, Šimon Malenovský, Vojtěch Maštera, Jiří Půhoný, Miroslav Rohlík, Martin Štola, Jan Wasserbauer

Další přípravná utkání:

5.9.2023, 18:00 HC Děčín x HC Stadion Vrchlabí