Tiskové zprávy
Ve čtvrtek se uskutečnila tradiční brigáda
26.06.2026
Ve čtvrtek 25. června jsme se po roce opět vydali na tradiční procházku, která měla za cíl vyčistit přírodu od odpadků. Letošní trasa vedla, stejně jako loni, z Benecka, kam jsme vyjeli autobusem, do Vrchlabí.
Nechyběla ani zastávka na Kněžické chalupě, kde nám Gerstmanovi dovolili opéct si buřty, i když měli zavřeno, za což jim moc děkujeme!
Děkujeme všem 37 účastníkům, kteří se této příjemné procházky zúčastnili a také našim partnerům KRNAP a KAD Vrchlabí za spolupráci!