HC Stadion Vrchlabí – Za dalším zápasem vycestuje Stadion do Nymburka

Za dalším zápasem vycestuje Stadion do Nymburka

16.10.2018
Vendula Sahánková

Dalším soupeřem HC Stadionu Vrchlabí bude nymburský tým, který je v současné době na pátém místě tabulky se 12 body.

V posledním zápase NED Hockey Nymburk podlehl týmu jabloneckých Vlků 5:3, kdy jim jablonečtí nadělili tříbrankový náskok již v první třetině. V osmém kole nymburští vyhráli na půdě nejsilnějšího týmu skupiny Sever – HC Baník Sokolov se čtyřbrankovým náskokem.

Náš celek má za sebou jedinou prohru a to proti týmu HC Letci Letňany, kdy se vrchlabským zadařil jediný gól ve druhé třetině. V posledním zápase, který se odehrál na domácí půdě, vrchlabští vyhráli nad SC Kolín 4:0 a fanoušci i tým tak mohli vesele slavit.

Týmy se letos spolu již jednou utkaly, a to na vrchlabském ledě, kde zvítězil domácí tým 4:0.

Těšíme se na vaši podporu jak na stadionu v Nymburku, tak u online přesnosu.