HC Stadion Vrchlabí – Poslední přípravné zápasy přípravky

Poslední přípravné zápasy přípravky

01.10.2015
Jana Poskerová

Přípravky se o prodlouženém víkendu účastnily posledního kola přípravných zápasů. Ročníky 2007 a 2008 byly v neděli v Trutnově a v pondělí se vydali do Jablonce.

Přípravka 2007

Sestava: Losenický - Hanuš, Buďárek, Piták, Klanica, Posker, Charvát, Kotyk, Prouza, Barták
Trutnov x Vrchlabí 12:18 (3:2, 4:6, 3:5, 2:5)
Branky: Hanuš 6x, Klanica 3x, Buďárek 2x, Prouza 2x, Charvát, Kotyk, Barták, Piták, Posker.

Kluci zodpovědně přistoupili k zápasu a předvedli velmi hezké hokejové akce, což se projevilo i na výsledku.

Pondělí Jablonec nad Nisou x Vrchlabí 18:6
Sestava: Etflaiš - Hanuš, Buďárek, Klanica, Charvát, Prouza, Barták, Paulíček, Kotyk
Branky: Hanuš 2x, Buďárek, Klanica, Paulíček, Prouza

V zápase si naši borci vypracovali poměrně hodně příležitostí ke skórování, bohužel se jim v koncovce vůbec nedařilo, zřejmě se projevila i únava z utkání z předešlého dne. Sportovně je třeba uznat, že jejich soupeř byl v tomto zápase lepší.

Přípravka 2008

Sestava: Děd - Kučera, Srnský, Binder, Turek,Gabriel, Mach, John, Mrkva,Cerman, Losenický
Trutnov x Vrchlabí 12:4
Branky: Gabriel T. 2x, Kučera M. 1x, Binder D. 1x.

I přesto, že podali bojovný výkon, nestačili na silnějšího soupeře, který navíc proměňoval šance.

Pondělí Jablonec nad Nisou x Vrchlabí 3:20
Sestava: Losenický, - Kučera, Posker, Kučera, Gerstman, Gabriel, Mach, Srnský, Cerman, Turek, Mrkva, John, Binder
Branky: Kučera 7x, Mach 3x, Posker 6x, Gabriel 2x, John 1x, Srnský 1x

Od první minuty bylo zřetelné, kdo bude po celou dobu udávat tempo a skóre celého zápasu.

Zpracováno z podkladů vedoucích mužstev Libora Etflaiše a Kamila Kučery