HC Stadion Vrchlabí – Zvítězí Vrchlabí před domácími fanoušky nad Nymburkem?
Preview k zápasu

Zvítězí Vrchlabí před domácími fanoušky nad Nymburkem?

13.12.2013
Raina Jarošová

V sobotním utkání nastoupí na vrchlabském stadionu domácí tým HC Stadion, který na svém ledě přivítá hokejisty z Nymburka. Po prvním vzájemném utkání, které Vrchlabí prohrálo, se budou domácí jistě snažit vylepšit si před fanoušky reputaci a zvítězit. Nymburk má na kontě z posledních kol dvě vítězství, Vrchlabí se povedlo zvítězit ve třech zápasech za sebou. Oba týmy tak logicky budou chtít tomu druhému sebrat tři body.

Hokejisté z Nymburka sousedí s domácím Vrchlabí, oba týmy se drží ve středu tabulky. Nymburk v posledním zápase dokázal na vlastním ledě porazit Milevsko 3:1 a nyní si brousí zuby na Vrchlabí. Ve 4. kole dokázal HC Stadion porazit poměrem 4:1 a připsal si tak první vítězství nad tímto týmem po osmi vzájemných utkání. V sobotním utkání se mu to může podařit znovu, ale bude to mít rozhodně těžší. Nymburský tým naposledy prohrál na ledě Kolína poměrem 2:4 a bude chtít prodloužit vítěznou šňůru a zvýšit počet vyhraných utkání nad Vrchlabím.

Sestava týmu NED Hockey Nymburk z minulého kola:

Bílek – Kulich, Kuzďas, Cicvárek, Kříž, Dvořák, Procházka – Bičiště, Šimek, Protivný – Tregl, Král, Stehlík – Dulovec, Martinec, Chvojka – Sirotek

Informace o klubu

Klubové barvy: modrá, žlutá
Rok založení: 1932
Kapacita stadionu: 4500 diváků

Vedení klubu

Prezident: PaeDr. Tomáš Netík

Hlavní trenér: Pavel Bičiště
Vedoucí mužstva: Jaroslav Vlasák

HC Stadion Vrchlabí má na kontě z 20 zápasů 12 vítězných. V posledních třech zápasech přivezli šest bodů z venkovních stadionů, proti týmu z Řisut zvítězili poměrem 5:2 a Bílinu v posledním odehraném kole rozstříleli 7:2, kdy si Patrik Fořt vystřílel hattrick. Za sedm zápasů má Vrchlabí na kontě pouze jeden prohraný zápas a to proti Žďáru, na který vrchlabští nestačili v jeho domácím prostředí a prohráli těsně 2:3.

Sestava týmu HC Stadion Vrchlabí z minulého kola:

Pavelka – Vondráček, Hamerský, Poskočil, Klement, Kolář, Lenoch, Provazník, Jakubec, Filip Martin, Fořt, Jirků, Šťastný, Marek, Březina, Filip Daniel, Gengel, Marks

Pozvánku na zápas pro vás máme od Martina Filipa: „Zdravím všechny příznivce HCV a dovoluji si Vás pozvat na sobotní utkání s NED Nymburk. Utkání se sousedem v tabulce slibuje zajímavou podívanou a souboj o důležité body do tabulky. Pokusíme se navázat na naše poslední výkony a zkusíme poskytnout divákům podívanou, která je příjemně pobaví v tento předvánoční čas a to celých 60 minut…, ne jako posledně :-) :-) :-)“

I tentokrát proběhne soutěž Hoď pukem – sobotním partnerem utkání jsou VM Incom a Jatka Vrchlabí. Jako hlavní cenu si můžete „vyhodit“ týdenní zapůjčení vozu Peugeot, druhá je selátko, další dva výherci získají voucher do hokejového shopu na 500 Kč a pátý výherce dostane minidres. Zápas začíná tradičně v 18 hodin na vrchlabském zimním stadionu, přijďte podpořit domácí hráče a vytvořit jim parádní atmosféru!