V září 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.9.David Pojkar: Těším se na podporu fanoušků a skvělé zápasyAnna ZívrováNová posila Vrchlabí David Pojkar se může kromě bohatých zkušeností z extraligy pochlubit třeba i titulem juniorského mistra světa. Pro vrchlabský klub tak bude tenhle bek pořádně velkou posilou. O svých prvních dojmech v novém týmu se rozpovídal pro náš web.
1.9.RODOS inkasoval od Stadionu "kanára"DKL - VRC 0:6, 0.kolo | Jan PřikrylNa třetí přípravný zápas zajížděl HC Stadion na led do nedalekého Dvora Králové. V každé třetině se podařilo Stadionu zatížit domácí síť dvěmi přesnými zásahy. Dva zásahy si připsali Šťastný a Urban, po jednom Filip a Šimoníček. Další přípravné utkání druhé domácí sehrají hráči Stadionu v úterý 5. září od 18:00 proti krajskému týmu HC Chrudim.
2.9.Přijďte v sobotu 23.9.2017 v 9:00 do vrchlabské DD Elektromont arény na akci Týden hokeje KlubV sobotu 23.9 v 9:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Stadion Vrchlabí ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá v DD Elektromont aréně akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
4.9.Vrchlabí se doma postaví proti Chrudimi VRC - CHR 5:4, 0.kolo | Raina TomanováDalší přípravné utkání se odehraje na domácím ledě, kde se Vrchlabí představí proti týmu z Chrudimi. HC Chrudim si v přípravě zahraje 9 zápasů, Stadion má zatím za sebou tři utkání z pěti. Navíc bude tento zápas speciální pro Martina Klementa, který z HC Stadionu odešel právě do chrudimského klubu.
5.9.Z poklidného utkání nakonec dramaVRC - CHR 5:4, 0.kolo | Jan PřikrylV úvodní třetině bylo k vidění pět branek. Čtyči na straně domácích a jedna na straně hostí. Ve druhé třetině se týmy spokojily s jednou brankou na každé straně a vypadalo to, že si HC Stadion dokráčí k poklidné výhře, ovšem hosté poslední třetinu dokázali vyhrát 0:2 a domácí se nakonec o vítězství museli obávat. Poslední přípravné utkání sehrají hráči HC Stadionu opět na svém ledě v pátek 8.9. od 18:00 proti rivalovi HC BAK Trutnov, kterému budou chtít domácí vrátit porážku z prvního přípravného utkání.
7.9.Poslední přípravný zápas pro HC StadionVRC - TRU 3:1, 0.kolo | Vendula SahánkováPoslední přípravný zápas HC Stadionu se odehraje opět doma a opět s Trutnovem, se kterým v prvním přípravném zápase na ledě Draků Vrchlabí prohrálo 1:3. Byl to také jediný přípravný zápas, ve kterém HC Stadion podlehl protivníkovi.
8.9.Poslední přípravný zápas vyzněl lépe pro HC StadionVRC - TRU 3:1, 0.kolo | Jan PřikrylDo zápasu šli domácí hokejisté stím vrátit rivalovi z Trutnova porážku z prvního přípravného utkání a to se také povedlo. První třetinu vyhráli domácí, když udeřili za domácí Maďar a Oppelt, po druhé brance však ihned zareagoval a snížil Aleš Půlpán, ale to byla první a poslední branka hostů s Drakem na prsou. V zbývajících dvou třetinách padla už jen jediná branka z hokejky domácího Matějčka. První mistrovské utkání sehraje HC Stadion derby na domácím ledě ve středu 13.9 od 18:00 proti HC RODOS Dvůr Králové.
10.9.Na slovíčko! Jiří Jakubec a Petr Hlaváč poskytli pár vět před blížící se sezónouAlan ŠrámekSezóna se kvapem blíží a ve Vrchlabí začíná být opět rušno. Vrchlabský hokejový klub dolaďuje poslední detaily před novou sezónou, která je za dveřmi. Co je nového v klubu, či kdo posílil náš klub, se dozvíte v tomto článku, ve kterém se o dění HC Stadion Vrchlabí rozpovídal sportovní manažer a jednatel v jedné osobě, Jiří Jakubec a hlavní trenér "A" týmu Petr Hlaváč.
11.9.Pozvánka na derbyJan PřikrylA JE TO TADY!!! Ve středu 13.9. zahájíme sezónu s nováčkem ligy HC RODOS Dvůr Králové a vy u toho nesmíte chybět!!
12.9.První zápas sezony a hned derby!VRC - DKL 7:2, 1.kolo | Lucie HorčičkováPrvní mistrovské utkání, a zároveň derby, odehraje HC Stadion Vrchlabí s nováčkem 2.ligy HC RODOS Dvůr Králové. Nová sezona tak pro Vrchlabí začne již tuto středu 13.9. 2017 na domácím ledě, kde proběhne v 17:45 slavnostní zahájení.
13.9.Na úvod poklidné vítězství VRC - DKL 7:2, 1.kolo | Jan PřikrylPrvní třetinu opanovalo trio Pojkar, Pšurný a dnešní oslavenec Urban, kteří se postarali o dvě branky. První polovinu prostřední části ovládli domácí třemi brankami a druhou naopak hosté dvěma rychlými brankami. Poslední část si pro sebe opět pronajalo stejné trio jako v první třetině.
14.9.První ostrý zápas venkuSOK - VRC 5:6, 2.kolo | Vendula SahánkováZa prvním zápasem ven vycestuje Vrchlabí až do Sokolova, kde se utká s Baníkem od 17:30.
14.9.Po prvním kole jdeme do čela tabulkyJan PřikrylDruhou zářijovou středu bylo na programu úvodní kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole se zrodilo překvapení na ledě pražské Kobry, odtud si odvedli 2 body hosté ze Sokolova. Pro někoho překvapení na úkor Řisut, kteří schytali výprask na ledě Medvědů z Děčína. Za to Jablonec potvrdil roli favorita. Souboj mezi Trutnovem a Bílinou bylo odloženo.
15.9.Tolik bodů? Pravděpodobně v deváté třídě, vzpomíná Patrik UrbanVRC - DKL 7:2, 1.kolo | Alan ŠrámekPatrik Urban v den utkání se Dvorem Králové oslavil své čtyřiadvacáté narozeniny a nutno podotknout, že je oslavil ve velké stylu. Celkem pěti body se podílel na vítězství Vrchlabí nad Dvorem Králové 7:2. Třetí lajna si celkově vedla velmi dobře, když byla celkově u pěti branek domácího celku.
16.9.2. kolo - Nejdelší cesta za soupeřem přinesla další body!SOK - VRC 5:6, 2.kolo | Jan PřikrylPrvní třetina přinesla hned 5 branek - dvě branky vstřelili domácí Čejka a Strunz, z hostů skórovali Chleborád, Šimoníček a Miškovský. Druhou třetinu opanovali Sokolovští brankou Přindiše. Třetí třetina začínala se stejným skóre 3:3 a i v této třetině padlo 5 branek - dvě branky vstřelili hráči Sokolova Trapl s Rohanem a tři branky vstřelili hráči Vrchlabí Štastný, Miškovský a vítěznou branku opět Tomáš Štastný.
18.9.Vybojovaná výhra v Sokolově = udržení na vedoucích příčkách Jan PřikrylTřetí zářijovou sobotu bylo na programu druhé kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole potvrdily výhry z úvodního kola Děčín a Jablonec. Krkonošské derby dopadlo lépe pro nováčka ze Dvora Králové a pražské derby zvládla lépe hostující Kobra.
19.9.Další zápas bude proti nováčkovi z LetňanVRC - LET 3:6, 3.kolo | Raina TomanováJiž druhý domácí zápas odehrají vrchlabští ve třetím kolem letošní sezony. Tentokrát bude jejich soupeřem nováček HC Letci Letňany, kterému se začátek 2. hokejové ligy nevydařil.
20.9.Stadion na Letce nestačil VRC - LET 3:6, 3.kolo | Jan PřikrylHosté začali aktivněji a dostávali se do více šancí. Jednu z nich využil v deváté minutě Dyrynk. Vrchlabí se poté herně vyrovnalo Letcům a zásluhou jim bylo vyrovnání z hole Pšurného. V prostřední části se dostali hosté brankou Kotyry do vedení 2:1, avšak po dvou brankách Miškovského vedli domácí 3:2. Hosté si však své ztracené vedení vzali zpět, když se dokázal prosadit nejprve opět Kotyra a poté také Václav Prchal. V poslední třetině se prosadili Dyrynk a hattrick si připsal kapitán Kotyra.
21.9.První prohra = "bramborová" příčkaJan PřikrylTřetí zářijovou středu bylo na programu třetí kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole roli favorita potvrdily Kobra a Děčín. Pro někoho překvapení bylo na ledě ve Slaném, kde hráli Řisuty, kteří nestačili na Draky z Bíliny. Baník Sokolov dokázal vyhrát na ledě Trutnova.
22.9.Vrchlabí zajíždí do SlanéhoMOS - VRC 4:7, 4.kolo | Raina TomanováPo prvním prohraném utkání si mohou hráči HC Stadionu spravit chuť na ledě SHK Antiradary Slaný (vystupující oficiálně jako HC Most), kam zavítají v sobotu.