HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí zajíždí do Slaného
Preview k zápasu

Vrchlabí zajíždí do Slaného

22.09.2017
Raina Tomanová

Po prvním prohraném utkání si mohou hráči HC Stadionu spravit chuť na ledě SHK Antiradary Slaný (vystupující oficiálně jako HC Most), kam zavítají v sobotu.

Na ledě ve Slaném se o další body pokusí hosté z Vrchlabí, kteří mají za sebou první prohru v letošní sezoně, kdy nestačili na nováčka v lize HC Letňany. Překvapivá prohra 3:6 posunula Vrchlabí na 4. místo v tabulce. Šest bodů ale vybojovalo na svém ledě proti Dvoru Králové a venku proti Baníku Sokolov.

Naopak Antiradary mají za sebou dvě bezbodová utkání. V prvním kole podlehly soupeři z Jablonce nad Nisou 1:5 na domácím ledě a při prvním venkovním utkání neskórovaly na ledě Kobry Praha. O první body se tak mohou pokusit proti HC Stadionu a stejně jako Letňany překvapit papírového favorita.

Zápas se odehraje od 18.hodin na ledě ve Slaném. Pro fanoušky tu máme pár slov od Jiřího Jakubce, který se vyjádřil k marodce HC Stadionu: „Bohužel momentálně bojujeme s docela slušnou marodkou a čekáme, až se nám tým vrátí do pohody. Kuba Jelínek má menší svalové zranění a nedokážu odhadnout dobu léčení, Martin Abrahámu měl vleklé potíže v horní části těla a před zápasem s Letci byl jenom 3x na ledě. Martin Matějček si odnesl zranění ze zápasu se Dvorem a zítra k dispozici určitě nebude. Další, kdo vypadl ze hry je Honza Niko, který za atak na rozhodčího dostal dost přísný trest ve hře, takže minimálně 1 zápas hrát nebude. Výsledek DK se dozvíme až příští středu. Na základě toho jsme se dohodli se Slávií na střídavých startech Tadeáše Hejdy za HCV. Ten by mohl být k dispozici od příštího týdne. V útoku stále chybí Michal Procházka, který se úspěšně léčí a na kratší marodce byl i Šimonda. Definitivní sestavu na zítřek budeme vědět až po dnešním tréninku."