HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV září 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
6.9.Pomozte nám s novou podobou klubového loga!Lucie HromádkováVrchlabský hokejový klub pro své příznivce připravil soutěž, ve které mohou fanoušci sami vymyslet nové logo na dresy, které se objeví i v logu klubu. Hledáme symbol, který podle Vás nejlépe vystihuje charakter a bojovnost našeho klubu či symbolizuje naše město či region. Muže to být zvíře, známá postava nebo cokoli Vám fantazie dovolí.
6.9.Pozvánka na valnou hromadu TJKlubDovolujeme si pozvat členy TJ Stadion Vrchlabí na řádnou valnou hromadu Tělovýchovné jednoty Stadion Vrchlabí, která se koná v pondělí 17.9.2012 od 18 hodin v penzionu GÓL.
11.9."Každou sezonu beru jako dárek", říká Jirka JakubecRaina JarošováUž ve středu 12. září se odehraje první přípravný zápas týmu z Vrchlabí. Na svém ledě přivítají Jablonec nad Nisou. Podle útočníka Jiřího Jakubce bude tento zápas křest ohněm. O dalších věcech ohledně hokejového HC Stadionu Vrchlabí se dozvíte v krátkém rozhovoru.
14.9.Premiéra domácím vyšlaVRC - JNN 6:5, 0.kolo | Jana PoskerováHokejové soutěže se již začaly rozjíždět a na led naskočili také hráči HC Stadionu Vrchlabí, aby se zodpovědně připravili na obhajobu loňského titulu. V jediném přípravném zápase se setkali s hráči druholigového Jablonce a premiéra dopadla pro domácí velmi dobře.
14.9.Mladší dorost proti ZnojmuKRK - ZNO 5:6, 0.kolo | Tomáš PavlíkMladší dorost vstoupil do začátku sezony na domácí led proti protivníkovi ze Znojma. Domácí si až do poslední třetiny drželi vedení, ale po úspěšném trestném střílení si tři body odvážejí hosté z Moravy.
15.9.Metuje Cup začíná, přivítáme Novou PakuVRC - NPK 5:0, 2.kolo | Raina JarošováPo roce je tu opět soutěž Metuje Cup. HC Stadion Vrchlabí bude obhajovat loňské vítězství a prvním soupeřem mu bude tým z Nové Paky. BK Čeští letci Nová Paka se loni umístil na posledním šestém místě, Stadionu se povedlo celou soutěží úspěšně probojovat a skončil na prvním místě.
16.9.ZÁPAS PROTI NOVÉ PACE ZRUŠENRedakceHokejový klub z Nové Paky nedorazí k dnešnímu zápasu Metuje Cup. Zápas je zrušen. O dalším postupu Vás budeme informovat.
17.9.Vysoká výhra 5. třídyNBY - KRK 2:16, 1.kolo | Tomáš PavlíkDo soutěže vstoupil celek 5.třídy s velkou herní převahou a po zaváhání v první třetině, už žádnou další chybu nepřipustil. Bydžov na úvodní zápas nebude vzpomínat v dobrém.
17.9.Hradec vítěznýHKR - KRK 4:1, 1.kolo | Tomáš PavlíkOsmé třídy zahájily soutěžní klání na ledě rivala z Hradce Králové a vstup do sezony se jim úplně nepovedl. Vše je ovšem na začátku a vrchlabští hráči mají ještě hodně šancí svou reputaci napravit.
17.9.Šesté třídy v žákovské lizeHKR - KRK 10:3, 1.kolo | Tomáš PavlíkHráči šesté třídy jsou v letošním roce účastníci celostátní žákoveské ligy. Svůj první zápas odehráli stejně jako osmé třídy v Hradci Králové.
19.9.Mladší dorost porazil JihlavuJIB - KRK 6:7, 0.kolo | Jana PoskerováObránci Kynčlovi se povedl zápas proti Jihlavě, z celkového počtu sedmi branek, si připsal tři. Soupeř na domácím ledě skóroval šest krát, ale vrchlabští byli úspěšnější a domů si odváželi tři body.
19.9.Šesté třídě to ani napodruhé nevyšloKRK - LET 1:5, 2.kolo | Tomáš PavlíkBorci šesté třídy týmu HC Krkonoše nastoupili ke svému druhému utkání v celostátní lize, bohužel ani na druhý pokus se zápas nevydařil a po debaklu od Hradce Králové dnes prohráli 1:5.
21.9.Stadion jede do ChocněJana PoskerováPrvní kolo Metuje cupu bylo přesunuto na 28.9.2012, na vrchlabské tedy čeká první zápas při obhajobě titulu v Chocni. Tým HC Spartak Choceň je zkušený soupeř a a dá se očekávat zajímavé utkání dvou vítězů krajské ligy.
22.9.Juniorka v Hradci podlehlaHKR - KRK 6:1, 1.kolo | Jana PoskerováVrchlabská juniorka sehrála první kolo soutěže v Hradci Králové, ale výsledek 6:1 není zrovna potěšitelným začátkem. Snad příští kolo přinese lepší bodový zisk.
22.9.Osmička hostila LetňanyKRK - LET 1:8, 3.kolo | Jana PoskerováV zápase na domácím ledě proti Letňanům se zadařilo pouze Havelcovi, který se stal autorem jediného gólu domácích hráčů.
22.9.Šestka se Kobry nebálaKOB - KRK 3:7, 4.kolo | Jana PoskerováHráči šesté třídy si přivezli velmi hezký výsledek z boje s Kobrou. Jejich příprava se zúročila a tři body jsou na kontě HC Krkonoše.
23.9.Vrchlabí bez boduCHO - VRC 5:3, 0.kolo | Jana PoskerováVýjezdový zápas do Chocně skončil i přes úspěšné dvě třetiny, kdy hosté z Vrchlabí suverénně vedli, výhrou domácího Spartaku. Všechny rozhodující branky padly v přesilové hře domácích.
23.9.Pátá třída i napodruhé vítěznáKRK - TRB 5:3, 0.kolo | Tomáš PavlíkBorci páté třídy sehráli druhé kolo své soutěže a znovu vyhráli. Zpočátku vyrovnaný zápas s Třebechovicemi zlomili ve třetí třetině a mohou se těšit ze tří bodů.
23.9.Junioři prohráli i s KolínemKRK - KOL 1:2, 2.kolo | Tomáš PavlíkPo debaklu 1:6 od Hradce Králové junioři doma přivítali mužstvo TJ SC Kolín. Na úvodní branku soupeře ještě stihli rychle zareagovat, bohužel, ale po bezgólové druhé třetině v té třetí ještě jednou inkasovali a kolínští si vezou domu tři body.
24.9.Osmáci vezou výhru z KobryKOB - KRK 3:8, 4.kolo | Tomáš PavlíkOsmá třída se Kobry Praha nezalekla a osmi goly rohodla o osudu utkání.
Další stránky
12>>