HC Stadion Vrchlabí – Pomozte nám s novou podobou klubového loga!
Fanoušci

Pomozte nám s novou podobou klubového loga!

06.09.2012
Lucie Hromádková

Vrchlabský hokejový klub pro své příznivce připravil soutěž, ve které mohou fanoušci sami vymyslet nové logo na dresy, které se objeví i v logu klubu. Hledáme symbol, který podle Vás nejlépe vystihuje charakter a bojovnost našeho klubu či symbolizuje naše město či region. Muže to být zvíře, známá postava nebo cokoli Vám fantazie dovolí.

Vlastní nápady mohou fanoušci zveřejňovat buď jen na diskusním fóru, nebo se mohou přímo zúčastit soutěže a své návrhy maskotů posílat na adresu jana.hokej@seznam.cz od 7. září 2012 do 31. října 2012.

Vítězný návrh maskota bude použit v klubovém logu HC Stadion Vrchlabí a jeho autor poté obdrží odměnu: permanentku na domácí utkání Vrchlabí, klubovou čepici, tričko a bonus 1000 Kč.