HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červnu 2022 vyšly tyto články:

29.6.Pokračují i Ondřej Chrtek, Filip Moník a Jakub KynčlLucie HorčičkováDalšími hráči, které uvidíme od srpna na vrchlabském ledě, jsou odchovanci Ondřej Chrtek, Filip Moník a Jakub Kynčl.
25.6.V útoku pokračují Urban i ChalupaLucie HorčičkováDo nové sezóny vstoupíme se stálicemi v útoku. Vrchlabský dres budou i nadále oblékat Patrik Urban a David Chalupa.
Tito dva útočníci jsou v našem klubu známými hráči, které není potřeba více představovat. To platí obzvlášť o Patrikovi, pro kterého bude letošní ročník již devátou sezónou ve vrchlabském A-týmu.
23.6.Na vrchlabský led se vrací Ján Bendík a Tomáš BláhaLucie HorčičkováPrvními jmény, které uvidíte na soupisce pro sezónu 2022/23, jsou Ján Bendík a Tomáš Bláha.
Ani jeden z těchto dvou hráčů není ve vrchlabském klubu novou tváří. Ve Vrchlabí si už oba zahráli jak II. ligu, tak i I. ligu a v prvoligové sezóně 2010/11 se spolu poprvé potkali ve vrchlabské kabině.
Ján i Tomáš nasbírali za svou hokejovou kariéru spoustu zkušeností, které by nyní měli uplatnit a zároveň předat mladším spoluhráčům.
21.6.Staré končí, nové začínáLucie HorčičkováJiří Jakubec přináší závěrečné shrnutí nastalé situace v našem klubu a zároveň představuje model a realizační tým pro novou sezónu 2022/23.
20.6.II. liga bude v sezóně 2022/23 rozdělena na Západ a VýchodLucie HorčičkováZástupci druholigových klubů se v minulém týdnu dohodli na podobě soutěže pro další sezónu a v sobotu 18.6.2022 byl tento model schválen i Výkonným výborem Českého hokeje.
Třetí nejvyšší liga bude rozdělena na Západ a Východ, celkový vítěz přímo postoupí do Chance ligy.
8.6.Vrchlabí se vrací zpět do II. ligyLucie HorčičkováKluby HC Stadion Vrchlabí a HC DYNAMO Pardubice se po vzájemné dohodě rozhodly ukončit svoji spolupráci a přenechat si práva na účasti v soutěžích Chance ligy a II. ligy. Fakticky to tedy znamená, že práva na Chance ligu získává pardubické Dynamo a Vrchlabí se vrací zpět do II. ligy.