HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV dubnu 2015 vyšly tyto články:

30.4.Jakubec a Hlaváč: Chceme pro Vrchlabí dlouhodobou perspektivuJana PoskerováPo čtyřech sezónách fungování HC Stadion Vrchlabí sáhlo vedení klubu do vlastních řad, a tak se na trenérskou lavici postaví dvojice Hlaváč – Jakubec. Oba svorně tvrdí, že si nechtějí hrát na trenéra a asistenta, ale vzhledem k dalším povinnostem, které čekají na Jiřího Jakubce, by se dalo hovořit o tom, že Petr Hlaváč bude oficiálně vystupovat jako hlavní trenér.
29.4.HC Stadion představuje novou trenérskou dvojiciJana PoskerováJiří Jakubec a Petr Hlaváč oznamují konec aktivní hráčské kariéry. Od května 2015 budou působit na trenérských pozicích u A-týmu HC Stadion Vrchlabí a mládeže HC Krkonoše. Jiří Jakubec zároveň přebírá funkci sportovního manažera.
29.4.Suchá příprava mládeže HC KrkonošeJana PoskerováPřinášíme přehled letní přípravy pro HC Krkonoše a zároveň první informace ohledně trenérského obsazení. Článek budeme postupně doplňovat a aktualizovat!!!!
26.4.Sedmnáct sudů piva i gól sokolovského brankáře. Co všechno přinesla letošní sezóna? Tomáš BrožSezóna 2014/2015 byla pro Vrchlabí vesměs úspěšná. Velmi mladý tým doplněný o několik starších hráčů v čele s třiačtyřicetiletým matadorem Martinem Filipem předváděl kvalitní hokej a po základní části obsadil překvapivé páté místo. To nakonec přiřadilo do čtvrtfinálových soubojů Bílinu, se kterou měli vrchlabští do té doby zápornou bilanci. Po úspěšném vstupu do série však přišla pro všechny fanoušky vrchlabského hokeje studená sprcha a po omylu s počtem startů naděje na úspěch rychle zhasly.
23.4.Junioři spadli do krajeJana PoskerováSezóna 2014/2015 přinesla velké zklamání pro juniory HC Krkonoše. Po několika letech vypadli z ligy a čeká na ně krajská soutěž.
21.4.Sezóna skončila: Kdo letos psal historii západní skupiny 2. ligy?Marek KomárekVítěze obou druholigových soutěží fanoušci poznali, ba dokonce už i tým postupující do ligy vyšší. Všem celkům z české části vypálil rybník moravský Přerov. To nic nemění na tom, že i na západě mohli diváci obdivovat umění hráčů zkušených i dovednosti mladých vycházejících hvězd. Je velmi těžké vybrat z několika stovek hráčů, kteří se během celé sezóny do druholigového dění zapojili, sedmnáctičlenný tým nejlepších. S přispěním oficiálních statistik, ale i subjektivních dojmů by mohl být tým druholigových západních snů složen takto:
20.4.Krkonoše se aktivně účastní turnajůJana PoskerováTýmy HC Krkonoše se ve vánočním čase a pak znovu po ukončení soutěže zúčastňují hokejových turnajů.
16.4.Mladší dorost ukončil sezónu s plackouJana PoskerováMladší dorost z HC Krkonoše patří k nejúspěšnějším týmům této sezóny. Po základní části, kde chlapci odehráli 26 utkání, z toho pouze deset jich nebylo vítězných, skončili ze třinácti na skvělém 5. místě.
12.4.Aleš Cerman: Na lavičce žádný hráč nevyrostlJana PoskerováZklamání a naštvanost - to bylo to, co cítili fanoušci druholigového Vrchlabí v prvním kole play-off. Dobře rozjetou sezónu ukončila chyba a A-tým tak předčasně skončil. O odehraných zápasech a přípravě na nadcházející herní rok 2015/2016 jsme mluvili přímo s majitelem klubu panem Alešem Cermanem.
4.4.Starší dorost v sezóně 2014/2015Jana PoskerováMužstvo staršího dorostu ukončilo další sezónu svého působení v celostátní ligové soutěži a dá se říci, že v dané konkurenci poměrně úspěšně. S přehledem si totiž zajistili účast v dalším ročníku. Výkony v základní části byly spíše rozpačité a mužstvo si tentokrát nezajistilo účast mezi prvními čtyřmi celky, jako tomu bylo v minulé sezóně. Po základní části došlo k vzájemné výměně trenérských dvojic mezi juniorkou a dorostem.
4.4.Boj šesťáků v sezóně 2014/2015Jana PoskerováCo říct, sezóna začala soustředěním v Herlíkovicích a třemi přípravnými zápasy, bohužel vstup a postupně i celá sezóna se zrovna moc nepovedla. Porážka střídala porážku, zklamání, slzy a vztek se prolínal celou sezónou. Odehrálo se 32 utkání z toho jen 3 vítězně.