V březnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.3."Můj dům, můj hrad" (Stav série 2:1)VRC - KOL 4:2, 3.kolo | Jan PřikrylV úvodní třetině bylo vidět jedinou branku a to v hostující síti. Ve druhé třetině padly celkem tři branky. Dvě na straně domácích a jedna na straně hostů. Třetí třetina přinesla po jedné brance na obou stranách. Vrchlabí se v pátek na ledě Kozlů pokusí získat třetí vítězství a vybojovat si tak break ball.
1.3.Patrik Urban svým gólem posunul a zároveň uklidnil středeční zápasJana PoskerováVedení o jednu branku je v hokeji strašně málo, zvlášť pokud do konce zápasu zbývá ještě patnáct minut. Navíc pokud jde o play off a je vyrovnaný stav série, to pak nepanuje klid ani v myslích hráčů, ani na střídačce.
2.3.Ročník 2007 se srovnalVRC - NBY 6:3, 17.kolo | Jana PoskerováPo krátkém výkonnostním výpadku se kluci z týmu 2007 srovnali a začali opět hrát velmi kvalitní hokej.
2.3.Do Kolína si nejedeme hrát, ale vyhrát, říká Tomáš ŠťastnýKOL - VRC 4:2, 4.kolo | Jana PoskerováČtvrtý zápas prvního kola play off je tady. V 18:07 se ozve píšťalka na kolínském stadionu, kam se o další bod přijíždí porvat vrchlabský tým.
3.3.Z Kolína se bod nevezeKOL - VRC 4:2, 4.kolo | Raina TomanováKe čtvrtému zápasu 1. kola play-off Vrchlabí zavítalo opět na led kolínských Kozlů. Po první třetině, ve které padla branka do vrchlabské sítě, v té druhé zase skórovali hosté. Rozhodnout tak musela třetí třetina, ve které padlo nejvíce branek. Kozlové se dvakrát za sebou prosadili, HC Stadion ve 49. minutě snížil na 3:2. Vyrovnat ale nedokázali, Kolín navíc několik vteřin před sirénou ještě vstřelil čtvrtou branku a srovnává tak sérii na 2:2.
4.3.Novákova branka naděje na obrat nestačilaJan PřikrylIhned po pátečním zápase v Kolíně jsme vyzpovídali autora druhé branky Dominika Nováka.
5.3.HC Stadion zvítězil na domácí půděVRC - KOL 4:3, 0.kolo | Raina TomanováOpět vyrovnané utkání přinesl pátý zápas prvního kola play-off. Před domácími fanoušky se HC Stadion předvedl hned v první minuty, kdy se trefil Klement. Hostující Kozlové ale vyrovnali a ve druhé třetině se dostali do vedení. To jim sebral ve vlastním oslabení Novák a poté navýšil v přesilovce Filip. Kolín ale znovu dokázal vyrovnat a o vedení v sérii se postaral vrchlabský Šťastný, který 7 vteřin před koncem vstřelil čtvrtou branku do kolínské sítě.
6.3.Šesté střetnutí na ledě KolínaKOL - VRC 8:2, 0.kolo | Raina TomanováK šestému zápasu prvního kola play-off zajíždí Vrchlabí do Kolína. Tam se pokusí o ukončení celé série. V posledním odehraném utkání zvítězil HC Stadion před domácími diváky 4:3, když sedm vteřin před koncem rozhodl o výhře Šťastný.
7.3.Petr Hlaváč: Máme jediný cíl. Vyhrát!Jana PoskerováS HC Stadion Vrchlabí je od počátku jeho existence, v kraji zúročil své hokejové zkušenosti jako obránce, s týmem vybojoval postup do II.ligy a nyní již druhou sezónu stojí na trenérské lavičce. Trenér Petr Hlaváč.
7.3.Série s Kolínem se ukončí na vrchlabském leděKOL - VRC 8:2, 0.kolo | Raina TomanováPrvní třetina šestého zápasu mezi Kolínem a Vrchlabí patřila domácím. Ti ji vyhráli jasně 3:0, když hned ve 4. minutě skóroval Zumr. Na konci ještě přibyly dvě branky. Stejný počet gólů padl do vrchlabské branky také ve druhé části. HC Stadion dokázal snížit pouze na 5:1. Ve třetí třetině se zázrak nekonal, domácí ještě vstřelili dvě branky, na kterou dokázal HC Stadion odpovědět pouze jedním gólem. Odjíždí tak z Kolína s debaklem 8:2.
8.3.O postupu rozhodne sedmý zápasRaina TomanováK sedmému zápasu série mezi Vrchlabí a Kolín zajíždí Kozlové na vrchlabský led. Na mě se utkají již počtvrté. Úterní utkání se HC Stadion vůbec nepovedlo a domů odjelo s vysokou prohrou 8:2. Série je tak vyrovnaná 3:3 a o vítězi a postupujícím rozhodne duel před vrchlabskými diváky.
8.3.Ročník 2008 převálcoval soupeře v JaroměřiTRU - VRC 3:24, 11.kolo | Jana PoskerováSobotní turnaj 2008 byl jasně pod vedením vrchlabského týmu. Kluci bojovali a nepustili soupeře do žádné větší akce, čemuž odpovídají i obě skóre. Tým nasázel oběma soupeřům přes 20 branek.
8.3.Z Náchoda si body vezou starší žáciNAC - VRC 2:5, 11.kolo | Jana PoskerováVrchlabský tým byl v sobotu lepší a zaslouženě vyhrál.
8.3.Nejmladší hokejisté ukončili sezónuVRC - J2R 15:5, 6.kolo | Jana PoskerováTurnajové zápasy skončily pro nejmladší kategorii vrchlabských hokejistů. Kluci byli moc šikovní a už teď se těší na nové zápasy. V posledních zápasech pokořili Jaroměř a nestačili na hradecký Moutfield.
8.3.V Hradci zvítězil domácí týmHK2 - VRC 7:1, 18.kolo | Jana PoskerováZápas v Hradci úplně proházenému týmu 2007 nevyšel. Na sestavě se podepsala jak dlouhá sezóna, tak začátek jarních prázdnin, stejně jako nemoci.
9.3.Hotovo! Vrchlabí urvalo postup až v poslední třetině.VRC - KOL 6:3, 0.kolo | Tomáš BrožVyrovnaná série s kolínskými Kozly má svůj happy end a diváci se opět nenudili! Do poslední třetiny šli totiž domácí hráči s jednogólovou ztrátou, kterou však v poslední dvacetiminutovce dokázali smazat a vyhráli jí poměrem 4:0.
9.3.Fanoušci opět šestým hráčem, chválí domácí příznivce Tomáš BláhaVRC - KOL 6:3, 0.kolo | Marek KomárekSedmé utkání krásné série s Kolínem je příjemnou minulostí. Po čtyřiceti minutách hry však měli Kozlové k souboji s pražskou Kobrou blíže. Krásnou ranou od levého mantinelu na začátku třetiny poslední ovšem zavelel k obratu muž s číslem 91. Co nám k dnešnímu zápasu i k tvrdému zákroku, za který inkasoval dodatečný trest na dva zápasy, řekl?
11.3.Ve druhém kole na KobruKOB - VRC 3:4, 0.kolo | Jana PoskerováHC Stadion Vrchlabí pokračuje do druhého kola play-off a na základě výsledků první série se o tři vítězství utká s pražskou Kobrou.
12.3.Do druhého kola vstoupilo Vrchlabí výhrouKOB - VRC 3:4, 0.kolo | Jana PoskerováNetradiční čas nedělního utkání přinesl více štěstí hostujícímu Stadionu Vrchlabí. Hosté se hned v úvodu utkání dostali do brankového náskoku, který si udrželi dvě třetiny. Poslední část přinesla obrat hry a vyrovnání domácích, až se šlo do prodloužení. Prodloužení ukončil v 64. minutě Tomáš Šťastný, který vstřelil vítězný gól Vrchlabí.
13.3.Série s Kobrou se přesouvá na vrchlabský led.VRC - KOB 6:3, 0.kolo | Alan ŠrámekSérie hraná s Kobrou na tři vítězství se rozjela dvanáctého března a Stadion se v nedělní odpoledne dostal do jejího vedení. Kobra v prvním utkání nestačila na svém ledě na výkon hokejistů z Vrchlabí a tak si celek z Krkonoš přivlastnil první bod do série.