HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV březnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
29.3.My jsme hokejJana PoskerováMy jsme hokej a patříme k Vrchlabí stejně jako Labe. Pro sezonu 2013/2014 jsme byli nováčkem ve II.lize a tradici kvalitního hokeje v Krkonoších jsme dodrželi. Zápasy doma vidělo dohromady skoro dvacet tisíc diváků a to už není zanedbatelné číslo. Hokej prostě patří ve Vrchlabí již k tradičním sportům a je tady na „maloměstě“ dělán s nadšením a elánem, který chybí mnohým prvoligovým klubům. Pokud se vydáte do ostatních hokejových stánků druhé nebo i první ligy, neuslyšíte kritiku na vrchlabský zimní stadion. A že by naši fanoušci mohli vyprávět, někteří z nich najeli jen v letošní sezoně 6615 km na výjezdech s HC Stadion Vrchlabí.
25.3.HC Krkonoše - sezóna skončilaJana PoskerováÚspěšnou sezonu za sebou mají také týmy HC Krkonoše, které letos sjezdily za svými soupeři celou republiku. Vyprávět by mohly zejména týmy juniorů, dorostu a mladšího dorostu.
24.3.Vítězství nad HradcemHK2 - KRK 3:4, 34.kolo | Jana PoskerováKrálovské lvy z Hradce porazili hráči 6.třídy, i když zpočátku vůbec nebylo jasné, že se stanou favority zápasu.
24.3.Remíza s PardubicemiKRK - PCE 4:4, 35.kolo | Jana PoskerováAž v poslední minutě rozhodli pardubičtí o remíze.
24.3.Poslední zápas šesté třídyLIB - KRK 5:3, 36.kolo | Jana PoskerováHráči šesté třídy ukončili sezonu v Tipsport aréně v Liberci.
23.3.Remíza s LetňanyKRK - LET 3:3, 33.kolo | Jana PoskerováDůležitý bod si připsali šesťáci v zápase proti Letňanům.
23.3.Osmička ukončila sezónuLIB - KRK 6:6, 36.kolo | Jana PoskerováRemíza v Liberci přinesla úsměv na tváře týmu osmé třídy. Bylo to velmi příjemné zakončení sezóny.
23.3.Medaile jsou ve VrchlabíJana PoskerováNáročnou neděli 23.3.2014 připravili organizátoři turnaje v Benátkách nad Jizerou - Memoriál Tomáše Hraběte za účasti hráčů ročníku 2006, 2007 a mladších. Na turnaj se sjelo pět týmů: HC Benátky nad Jizerou, BK Mladá Boleslav, HC Krkonoše, HC Podblanicko Benešov a Královští lvi Hradec Králové.
20.3.Posezónní setkání přineslo odpovědi na otázky fanouškůRaina JarošováV úterý 18. března se konalo druhé, tentokrát posezónní, setkání fanoušků s vedením HC Stadionu Vrchlabí. V restauraci Gól odpovídala pětice ve složení Pavel Biegl, Tomáš Bláha, Jaromír Látal, Aleš Cerman a Martin Mečíř na dotazy fanoušků, které zajímalo, jestli do dalšího sezóny nastoupí za „A“ tým také někdo z juniorů. Řešil se také aktuální hrací systém 2. ligy, se kterým jsou fanoušci nespokojeni. Krátké shrnutí tohoto setkání si přečtěte v článku.
19.3.Bosu a relax HC KrkonošeJana PoskerováMládežnické kategorie pomalu dohrávají, popř. už dohrály své soutěže a teď jim ještě dobíhají tréninky. Hráči šesté a sedmé třídy si ty poslední chvíle sezóny uměli zorganizovat.
19.3.Osmička v odvetě s PardubicemiKRK - PCE 6:4, 35.kolo | Jana PoskerováDalší zápas se soupeřem z Pardubic se osmákům podařil. Zaslouženě vybojovali plný počet bodů.
17.3.Sedmička ukončila sezonuKRK - LIB 6:8, 14.kolo | Jana PoskerováPoslední zápas sedmé třídy skončil sice prohrou, ale nejdůležitější je sbírat zkušenosti.
17.3.Pětka ukončila sezónu prohrouKRK - LIB 2:11, 14.kolo | Jana PoskerováSe soupeřem z Liberce si v posledním zápase sezóny neporadili hráči páté třídy.
17.3.Junioři podlehli HradciHKR - KRK 4:1, 19.kolo | Jana PoskerováJunioři sice soupeři z Hradce Králové podlehli, ale každopádně to nebylo pro soupeře laciné vítězství.
17.3.Junioři ukončili sezonu výhrouKRK - PRE 6:4, 20.kolo | Jana PoskerováZápasem proti Přerovu na domácím hřišti a hlavně výhrou ukončili junioři HC Krkonoše svoji úspěšnou sezónu.
13.3.Setkání s příznivci vrchlabského hokejeKlubV úterý 18.3.2014 od 17,00 proběhne setkání s fanoušky. Vedení klubu bude opět k dispozici a zodpoví Vaše dotazy. Setkání proběhne opět v Gólu. Na dotazy budou odpovídat Aleš Cerman, Jaromír Látal, Pavel Biegl a přitomni budou také hráči.
12.3.Lomnice bez bodu s 5.třídouLOM - KRK 6:8, 12.kolo | Jana PoskerováJiž první třetina rozhodla o vítězství horalů na ledě Lomnice.
12.3.Bodový víkend 5.třídyNAC - KRK 3:6, 13.kolo | Jana PoskerováRadost trenérovi udělali hráči 5.třídy. Z obou víkendových zápasu přivezli domů cenné body.
11.3.Žďár postupuje, Vrchlabí jako nováček soutěže rozhodně nezklamaloZNS - VRC 4:1, 0.kolo | Marek KomárekBohužel poslední zápas letošní sezony sehráli ve Žďáru nad Sázavou horalé. Zpočátku jistě pomýšleli na snížení stavu série, postupně zejména díky přesilovým hrám však domácí zápas opanovali a v poslední třetině drama nepřipustili. Místo očekávaného tlaku přišla zbytečná vyloučení na straně Vrchlabí a je nutné sportovně uznat, že postup Žďáru nad Sázavou je po průběhu série zasloužený. Z pohledu celé sezóny je ale konečné páté místo Vrchlabí na nováčka více než povedeným počinem. Za odvedené výkony děkujeme hráčům, ale i všem ostatním činovníkům ledního hokeje ve Vrchlabí.
10.3.Jedeme busem fandit do ŽďáruRedakceV úterý 11.3.2014 vypravuje klub fanbus do Žďáru, přihlášky na tel. 603354401 nebo na FB vrchlabského fanklubu. Odjezd od zimního stadionu Vrchlabí ve 14,30. Jízdné - dobrovolné. Pojďte s námi vytvořit modré peklo a buďte šestým hráčem týmu. Vítězí ten, kdo věří a my chceme vrátit sérii do Vrchlabí.
Další stránky
123>>