HC Stadion Vrchlabí – Posezónní setkání přineslo odpovědi na otázky fanoušků
Tiskové zprávy

Posezónní setkání přineslo odpovědi na otázky fanoušků

20.03.2014
Raina Jarošová

V úterý 18. března se konalo druhé, tentokrát posezónní, setkání fanoušků s vedením HC Stadionu Vrchlabí. V restauraci Gól odpovídala pětice ve složení Pavel Biegl, Tomáš Bláha, Jaromír Látal, Aleš Cerman a Martin Mečíř na dotazy fanoušků, které zajímalo, jestli do dalšího sezóny nastoupí za „A“ tým také někdo z juniorů. Řešil se také aktuální hrací systém 2. ligy, se kterým jsou fanoušci nespokojeni. Krátké shrnutí tohoto setkání si přečtěte v článku.

Hned na úvod Jaromír Látal zdůraznil, že je takové setkání důležité z obou stran. Vedení nechalo vše na fanoušcích, a otázky na ně „létaly“ ze všech stran. Jako první se ale slova ujal Martin Mečíř, který prozradil, že HC Stadion natočil videoklip: „Klip má především připomenout, že tu chceme dělat hokej s dětmi, v létě máme soustředění, chceme, aby lidi věděli, že tu máme žákovskou, juniorskou ligu, že tu máme mladší a starší dorost. Je to takový univerzální klip, ve kterém chceme na ty děti upozornit.“ Dostalo se také na zhodnocení těchto mladých kategorií. Některé soutěže ale v době setkání nebyly dohrané, a tak Aleš Cerman pouze poukázal na to, že vše najdete během týdne zde na stránkách.

Další dotaz byl také na juniorské kluky, kteří by v příští sezoně mohli nastupovat za „A“ tým. Pavel Biegl prozradil, že je ve hře několik jmen – Kadavý, Marks a také Urban. Každý z pětice také odpovídal na to, jaký zápas se mi líbil nejvíce a na jaký naopak nechtějí moc vzpomínat. V této otázce zaznívalo hlavně slovo návštěvnost, se kterou nejsou spokojení ani fanoušci, ani vedení klubu. Naopak si ale všichni chválili "přestávkovou" hru Hod pukem, která domácí zápasy oživuje. „Když se hrálo o běžky, tak jsem si koupil asi deset puků, protože jsem je chtěl a všechny jsem hodil asi tak dva metry od středu“, prozradil se smíchem Jaromír Látal.

Pochvalu si vysloužili také ledaři. Jaromír Látal řekl, že vrchlabský led je jeden z nejlepších, který zažil. Aleš Cerman také nastínil plány na další sezonu. Nechtěl však prozrazovat detaily, protože není vše jisté. Jirka Jakubec by chtěl s hokejem skončit, ale ještě není rozhodnutý a Martin Filip určitě hrát chce, ale neví, jestli zůstane ve Vrchlabí. „Určitě ale chceme vyzkoušet již zmíněné kluky z juniorky“, podotkl. „Chceme tak z osmdesáti z devadesáti procent zachovat tento kádr tak, jak byl tuto sezonu. Nemám moc rád výrazné změny. Jsou tu naši hráči a také hráči, které už bereme jako naše.“

Můžete se tedy těšit na určité změny. Doufáme, že vás neodlákají a budete HC Stadion podporovat tak jako letos. Než však začne nová hokejová sezona, můžete se naladit a trénovat fandění na inline hokeji, o který nás bude čekat v letní pauze.

Všem fanouškům děkujeme za celosezonní přízeň!