HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV říjnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.10.Poslední přípravné zápasy přípravkyJana PoskerováPřípravky se o prodlouženém víkendu účastnily posledního kola přípravných zápasů. Ročníky 2007 a 2008 byly v neděli v Trutnově a v pondělí se vydali do Jablonce.
1.10.Představujeme: Patrik MaďarJana PoskerováÚtočné řady posílil Patrik Maďar, který se do povědomí vrchlabských fanoušků dostal svou vítěznou brankou do sítě Děčína.
2.10.Podaří se Vrchlabí obrat Kobru o domácí neporazitelnost?Tomáš Brož
Do pátého zápasu sezóny nastoupí hráči HC Stadion proti velmi kvalitní Kobře Praha. Vrchlabí čeká vskutku těžký oříšek. Kobra je tradičně jedním z nejtěžších soupeřů v druhé lize a navíc bude hrát v domácím prostředí, kde se Vrchlabí od návratu do druhé ligy nepodařilo zvítězit.
3.10.Z Prahy s plným počtem bodů!KOB - VRC 5:7, 6.kolo | Marek KomárekVrchlabští si po vynikajícím výkonu připsali velmi cenný skalp pražské Kobry. Pražané museli téměř celý zápas dotahovat, přesto se na začátku poslední desetiminutovky dostali do vedení a vypadalo to, že utkání skončí dle papírových předpokladů. Zbytečné vyloučení Jakeše však potrestal Matějka a o minutu později rozradostnil většinu fanoušků vítězným gólem Urban. Vrchlabí si tak zaslouženě připsalo tři body.
4.10.Sedmáci bez boduKRK - JAR 1:6, 4.kolo | Jana PoskerováDomácímu týmu se na trutnovském ledě nepodařilo porazit soupeře z Jaroměře.
4.10.Kolín podlehl šesťákůmKRK - KOL 6:5, 7.kolo | Jana PoskerováAž v poslední dvacetiminutovce se podařilo domácím hráčům porazit těžkého soupeře z Kolína.
4.10.Šesťáci remizovali se SláviíSLA - KRK 6:6, 8.kolo | Jana PoskerováDalšího těžkého soupeře potkali šesťáci, proto je velmi dobré, že se jim v Praze podařilo remizovat.
4.10.Prohra páté třídyKRK - JAR 3:12, 4.kolo | Jana PoskerováJaroměři se povedl již vstup do zápasu a svou převahu si tým podržel po celou dobu zápasu.
5.10.V sedmém kole se Vrchlabí představí proti BuldokůmVRC - RIS 4:2, 7.kolo | Raina TomanováNová sezona se rozjela a sedmým kolem pokračuje II. liga. V něm se HC Stadion představí před domácími diváky proti Buldokům z Řisut, kteří mají na kontě o dva body méně než Vrchlabí.
6.10.Junioři bez bodu v Havlíčkově BroděHBR - KRK 5:2, 3.kolo | Jana PoskerováNedělní zápas skončil pro juniory prohrou na ledě Havlíčkova Brodu. Soupeř odskočil hned v první třetině a krkonošským hráčům se již nepodařilo stav utkání srovnat.
6.10.Mladší dorost zabodoval v LiberciLBB - KRK 2:4, 6.kolo | Jana PoskerováPlný počet bodů si krkonošští hráči přivezli z libereckého ledu.
6.10.Osmáci obrali KolínKRK - KOL 7:6, 7.kolo | Jana PoskerováPo malém zaváhání v první třetině si domácí tým pohlídal soupeře a zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem.
6.10.Nadílka od SlávieSLA - KRK 14:1, 8.kolo | Jana PoskerováPražská Slávie přehrála osmáky suverenně ve všech třetinách. Malí horalové se zmohli pouze na jednu branku.
7.10.Řisuty z Vrchlabí body nevezou, dlouho po nich ovšem sahalyVRC - RIS 4:2, 7.kolo | Marek KomárekVrchlabští se v tabulce dotahují na ty nejlepší. Dnes se jejich pozice opět vylepšila díky domácímu vítězství nad celkem z Řisut 4:2. O lehké utkání se však nejednalo. Nerozhodný stav 2:2 zlomil až sedm minut před koncem trefou v přesilové hře Tomáš Šťastný. Odvážná slova trenéra Petra Hlaváče o předpokládané výhře se přece nakonec potvrdila.
8.10.Rozhodčí duelu na Kobře: Mnohdy jen vyjedeme na led a diváci už bučíMarek KomárekMezi hlavní aktéry druholigových bojů nepatří jen samotní hráči. Žádné klání by se neobešlo bez mužů v pruhovaném. Proto se po utkání Kobry Praha s Vrchlabím k rozhovoru výjimečně dostavil rozhodčí Tomáš Veselý. Prozradil své cíle, jak vypadá život rozhodčího na ledě i mimo něj či které pravidlo je podle něho nejzákeřnější.
9.10.Favorizované Vrchlabí vyzve v osmém kole průměrný ŽďárVRC - ZNS 4:3, 8.kolo | Tomáš Brož
Další domácí zápas odehrají vrchlabští hokejisté proti Žďáru nad Sázavou, kterému se v sezóně zatím vede průměrně. HC Stadion by tak dle papírových předpokladů měl brát tři body.
10.10.Tři body zůstaly ve VrchlabíVRC - ZNS 4:3, 8.kolo | Raina TomanováPo dvou třetinách, které přinesly pouze tři branky a vedení vrchlabského týmu 2:1, se ve třetí části oba kluby ukázaly. HC Stadion vedl již 4:1, hosté se však nedali tak snadno a posledních deset minut zápasu bylo napínavých. Nakonec ale domácí body vybojovali za vítězství 4:3.
11.10.Střelecké žně páťákůNBY - KRK 4:11, 5.kolo | Jana PoskerováVe střelbě se velmi úspěšně pocvičili hráči páté třídy, když svému soupeři nasázeli jedenáct branek.
12.10.Sedmáci zaváhaliNBY - KRK 6:4, 5.kolo | Jana PoskerováŠpatná hra ve dvou třetinách se odrazila na výsledku sobotního zápasu sedmé třídy, kdy body nechali krkonošští hráči domácímu Bydžovu.
12.10.Přípravka 2007 začala sezónuKRK - HRO 6:4, 1.kolo | Jana PoskerováPo sérii přípravných zápasů vstoupila do ostré sezóny také přípravka 2007. Hned na úvod kluci oba domácí zápasy vyhráli a porazili jak Hronov, tak Trutnov.
Další stránky
123>>