Archiv článků

V únoru 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
28.2.Vyrovnaná série pokračuje ve VrchlabíVRC - KOL 4:2, 3.kolo | Raina TomanováPrvní zápas prvního kola play-off na ledě HC Stadionu dopadl lépe pro hosty. Hosté vyhráli také na ledě Kolína, takže je nyní série vyrovnaná na 1:1. Podaří se tentokrát domácímu Vrchlabí zvítězit a jet do Kolína s výhodou?
28.2.Fanoušci jsou super, chválí Čurda. Čeká vyrovnanou sériiJan ŠimekHokejisté Vrchlabí důležitou bitvu na ledě Kolína zvládli, do Krkonoš si přivezli výhru a srovnali stav série na 1:1. Teď se tak začíná od nuly a série se stěhuje zpátky na led Stadionu. Útočník Martin Čurda očekává dlouhou bitvu.
27.2.Remíza mladších žákůJAB - VRC 4:4, 10.kolo | Jana PoskerováRemízou skončil sobotní zápas mladších žáků.
27.2.Starší žáci vítězní v JablonciJAB - VRC 5:6, 10.kolo | Jana PoskerováTým starších žáků vyhrál zápas v Jablonci.
27.2.Medaile nejmladších hokejistůJana PoskerováV neděli 26.2.2017 se nejmladší hokejisté zúčastnili Krakonošova poháru nadějí v Trutnově.
27.2.Tomáš Jirků: Bude to opět zápas plný nasazení, bojovnosti a osobních soubojůVRC - KOL 2:3, 1.kolo | Ondřej KubátHokejisté HC Vrchlabí vstoupili do letošního play-off porážkou. Proti Kolínu neproměňovali šance a nedařilo se jim v přesilovkách. V pondělí však jedou do Kolína pro vítězství a první bod v sérii. "Chceme jít co nejdál, je na nás vytvořen tlak nejen našimi fanoušky, ale i námi samotnými. Chceme postoupit a uděláme pro to maximum," říká odhodlaně obránce Tomáš Jirků.
27.2.Druhý zápas proti Kolínu se odehraje na ledě KozlůKOL - VRC 2:4, 2.kolo | Raina TomanováK dalšímu utkání proti kolínským Kozlům nastoupí vrchlabský tým na jeho ledě. V prvním vzájemném zápase prohrálo domácí Vrchlabí jen těsně 2:3 a nyní se bude pokoušet vyrovnat v sérii skóre na 1:1.
27.2.Junioři ukončili sezónuJana PoskerováHokejová sezóna skončila poslední únorový víkend pro tým juniorů HC Krkonoše.
27.2.Z Kolína si odvážíme důležitou výhru díky vynikajícímu Jelínkovi. (Stav série 1:1)KOL - VRC 2:4, 2.kolo | Jan PřikrylV úvodní třetině se díky využité přesilové hře dostali hosté do vedení. Ve druhé třetině padlo na každé straně po jedné brance. Poslední třetinu vyhráli hosté i díky druhé využité přesilové hře v tomto utkání. Z ledu kolínských Kozlů si tak hostující HC Stadion odvezl veledůležitou výhru a srovnal tak stav série na 1:1.
27.2.Rozhodlo proměňování šancí a brankář Jelínek, řekl k výhře hlavní trenér HlaváčMarek JanošVrchlabí dosáhlo důležité výhry 4:2 na ledě Kolína a vyrovnalo stav série na 1:1. K dalšímu zápasu se tak osmifinálové klání přesune opět do Vrchlabí. Hlavní trenér Petr Hlaváč zdůraznil, že zápas rozhodla především produktivita vrchlabských hokejistů korunovaná skvělým výkonem brankáře Jakuba Jelínka. Třetí zápas odehrajeme na domácím stadionu ve středu od 18 hodin.
25.2.Kozlové si z Krakonošova odváží první výhru v sériiVRC - KOL 2:3, 1.kolo | Jan PřikrylPrvní branku v zápase a v celé sérii vstřelili hosté z Kolína. V druhé třetině se domácím podařilo srovnat. Do konce třetiny se však Kozlům podařilo vsítit dvě branky a tak po druhé siréně vedli o dvě branky. V závěrečné třetině hosté zalezli a bránili výsledek. Na konci poslední třetiny domácí snížili na rozdíl jediné branky, ale na vyrovnání již nedošlo.
23.2.Po základní části start s KolínemJan PřikrylPoslední únorovou středu bylo na programu šestatřicáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole se zrodilo překvapení na úkor vrchlabského Stadionu, který na svém ledě nestačil na děčínské Medvědy. Velké otazníky visely ještě nad umístěním na druhém, třetím, pátém, šestém a sedmém místě. Dvojice pro Play Off najdete níže v článku + v článku najdete krátké představení našeho soupeře pro Play Off.
23.2.V prvním kole play-off vyzveme kolínské Kozly VRC - KOL 2:3, 1.kolo | Raina TomanováZákladní část je za námi a je načase se připravit na play-off. V něm v prvním kole přivítáme Kolín, který ve své skupině Střed skončil na pátém místě v tabulce. HC Stadion obhájil čtvrtou příčku ve skupině Západ.
21.2.Proti Děčínu se vrchlabským nedařilo VRC - DEC 2:4, 36.kolo | Raina TomanováPoslední zápas základní části vyšel lépe děčínským Medvědům. Po první třetině, kterou vyhráli hosté, se sice HC Stadion dostal do kontaktu a dokonce vedl, ale ve třetí periodě zabrali Medvědi a dvěma brankami se zasloužili o vítězství.
20.2.V posledním zápase základní části přivítáme DěčínVRC - DEC 2:4, 36.kolo | Raina TomanováV pěti odehraných zápasech HC Stadion pětkrát naplno bojoval. Nyní se naposledy v základní části představí před domácími fanoušky, na svém ledě přivítá Medvědy z Děčína. Zvítězí vrchlabští i pošesté v řadě?
20.2.Povinná výhra ze Sokolova nám umožňuje boj o třetí příčkuJan PřikrylTřetí únorový víkend bylo na programu pětatřicáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole se zrodilo překvapení na ledě Trutnova, kam zajížděli druzí Vlci z Jablonce. Draci svého severočeského soka skolili a přibalili mu na cestu domů půltucet branek. Třetí Klatovy zajížděly na led Klášterce se třemi porážkami za sebou, ale důležité utkání zvládly.
20.2.Sobotní vítězný turnaj ročníku 2008NMM - VRC 4:10, 10.kolo | Jana PoskerováSobotní výjezd se partě z 2008 povedl. Klukům a Elišce nejde nic vytknout, bojovali, stříleli góly, chtěli hrát a po zásluze vyhráli všechny tři utkání rozdílem třídy.
20.2.Malé derby ročníku 2007TRU - VRC 5:7, 16.kolo | Jana PoskerováHC Stadion Vrchlabí a HC Trutnov opět proti sobě. Tentokrát však derby odehrály týmy ročníku 2007. Z vítězství se zaslouženě radovali hosté z Vrchlabí.
20.2.Mladší žáci v sobotu bez boduVRC - JAR 3:5, 9.kolo | Jana PoskerováV sobotním zápase mladších žáků se lépe vedlo soupeři z Jaroměře.
20.2.Jasné nedělní vítězství mladších žákůVRC - var 13:1, 8.kolo | Jana PoskerováPo smolné sobotě si tým mladších žáků spravil chuť v nedělním zápase proti Varnsdorfu.