HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Poděbrady - HC Krkonoše 4:1

Sedmička na Poděbrady recept nenašla

14.03.2013
Tomáš Pavlík
.. A prohrála 4:1. Jediný čestný úspěch hostí zaznamenal Havelec.
30.kolo, sobota 9.3.2013,
HC Poděbrady
HC Krkonoše
Bašta - Tománek, Nutil, Baumgartner, Kabát, Pánek, Toupal, Zámečník, Volejník, Nedbalý, Kubát, Kosák, Adam, Forman, Vrbenský
Haas, Kulich - Bárta, Berisha, Jónáš, Karlecová, Kesner, Kynčl, Poul, Sklenička, Šimkovič, Šimkovič, Šlaicher, Horák, Křížek, Jirásek, Havelec, Lelek
Třetiny: 3:0, 0:0 ,1:1  Branky: Havelec.
Velmi důstojné utkání sehráli krkonošští s týmem Poděbrad, který je na čelních místech tabulky. Znovu nešlo přehlédnout výraznou výškovou i věkovou převahu domácích. Přesto, že se Poděbrady ujali vedení hned v úvodní minutě utkání, jednobrankový odstup drželi hosté skoro do konce první třetiny. Kdo ví, jak by se utkání vyvíjelo, kdyby se krkonošským podařilo proměnit některou z šancí, které měli a nebýt dvou nešťastných gólů v devatenácté a dvacáté minutě první třetiny. Po zbytek zápasu již padly pouze dvě branky, které nezměnily nic na konečném vítězství Poděbrad o tři branky.