HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Havlíčkův Brod 0:6

Za prohru si šestka může sama

26.01.2014
Jana Poskerová
Když se neposlouchá a nedělá se, co se má, tak to dopadne, jako v zápase 6.třídy proti Havlíčkovu Brodu.
23.kolo, pátek 22.11.2013,
HC Krkonoše
Havlíčkův Brod
Šubrt - Perička, Haas, Šlaicher, Henych, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Jirků, Cerman, Fiala, Hamerský, Kroh, Holub, Stříbrný, Voděrek
Pazderka - Vacík, Matula, Kerber, Horáček, Trapl, Zych, Kopic, Pártl, Fiala, Vaclík, Rauš, Holenda, Besmák, Kutlvašr
Třetiny: 0:3, 0:1, 0:2  Branky a nahrávky: 0 .
První zápas v sezoně, kdy nevstřelili ani jedinou branku, zažili šesťáci proti Havlíčkovu Brodu. O vývoji zápasu trochu rozhodla již první minuta, kdy během prvních dvou střídání zápasu vstřelili hosté hned dvě branky. Druhá třetina byla docela vyrovnaná, ale krkonošští nedokázali proměnit ani jedinou šanci. Debakl završili hosté v poslední minutě zápasu šestou brankou. Vzhledem k předvedenému výkonu to byl zasloužený výprask.