HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nový Bydžov - HC Krkonoše 2:16

Vysoká výhra 5. třídy

17.09.2012
Tomáš Pavlík
Do soutěže vstoupil celek 5.třídy s velkou herní převahou a po zaváhání v první třetině, už žádnou další chybu nepřipustil. Bydžov na úvodní zápas nebude vzpomínat v dobrém.
1., neděle 16.9.2012, 10:30
Nový Bydžov
2:16
HC Krkonoše
Vítek, Schovánek - Hudec, Spejchal, Kloz, Pešek, Vrabec, Vávra, Novotný, Pilc, Šanda, Králíček, Janouch
Borovski, Kozák - Mikysa, Junek, Šír, Rychlovský, Soukup, Křížek, Perička, Štembera, Haas, Fiala, Stříbrný, Henych, Kroh, Stehlík
Třetiny: 2:3, 0:7, 0:6  Branky a nahrávky:Rychlovský 7, Soukup 3, Haas 2, Šír 2, Junek 1, Fiala 1
Na první mistrovský zápas nastoupili mladší žáci s posilami ročníku 2001, kteří měli volný termín v žákovské lize. Možná trochu s očekáváním snadného zápasu nastoupili hráči Krkonoš v pomalém tempu a inkasovali hned v první minutě.

První třetinu ještě dokázal soupeř držet krok, ale potom se projevila jednoznačná přesila domácího týmu, která vyústila v zaslouženou vysokou výhru.