HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Liberec 7:3

Důležitou výhru si připsali hráči 8.třídy nad soupeřem z Liberce.
27.kolo, středa 19.2.2014,
7:3
Liberec
Nosek, Pluháček, Síla, Furmánek, Jonáš, Kesner, Mistr, Řehák, Kynčl, Horák, Šlaicher, Vaňát, Rychlovský, Junek, Karlecová
Zajíček, Novák, Aubrecht, Mojžíšek, Ira, Charvát, Zeman, Šafařovský, Šír, Dospěl, Virag, Liška, Nikolič, Vomáčka, Žůrek, Bitman
Třetiny: 2:1, 4:2, 1:0  Branky a nahrávky: Síla 5 (Šlaicher 3, Rychlovský, Jonáš), Rychlovský 2 ( Jonáš, Síla) .
Velmi pěkné utkání jsme dnes odehráli na domácím ledě ve Dvoře Králové, kde jsme hostili tým BÍLÝCH TYGRŮ Z LIBERCE. Hned od začátku zápasu jsme se ujali vedení a nepolevili jsme ani v dalších třetinách. Velkou pochvalu si zaslouží Matěj Síla, kterému se podařilo 5x proměnit a 1x si připsal asistenci. Proti takto silnému soupeři jsme dokázali zvítězit a z bodů, které si na naše konto dnes připisujeme se tak obzvláště radujeme.