HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Hradec Králové 6:2

Vítězný víkend 5.třídy

12.01.2014
Víkend 11.-12.1.2014 se nesl pro 5.třídu na vítězné vlně, v sobotu si tým přivezl výhru z České Lípy a v neděli porazil tým z Hradce Králové.
3.kolo, neděle 12.1.2014,
6:2
HC Hradec Králové
br.Nosek P.,br.Brádler P.,Horák A.,Bílek V.,Koldovský J.Boukal J.,Jirků A.,Kolda V Sporysch D.,Cerman A.,Vaněk P.,Haze J.,Mlejnek S.,Knutson D.,Rada M.,Chlum M.J., Mostecký J.,Kolbe P.,Martinec J.,Stehlík A.,Lhoták V.,
Br.Báše F.,Beneš M.,Beneš Ma.,Křeček A.,Pinka D., Němec P.,Tomášek Š.,Sodomka M.,Kleštinec F.,Kulhánek M.,Černý A.,Kudrnáč T., Bek D.,Horák A.,
Třetiny: 3:0, 2:1, 1:1  Branky a nahrávky: Jirků-2,Cerman-1,Chlum-1,Rada-1,Háze-1, .
Vynikající rychlá první třetina rozhodla celé utkání.Dobrou hrou jsme si vítězství už nenechali vzít a s úsměvem šli do šaten.